شیک ترین مدل طراحی ناخن 1402، با جدیدترین مدل ناخن 2023 آشنا شوید! (همراه با ویدیو)

با فرا رسیدن سال جدید 2023 و نزدیک شدن به بهار سال جدید 1402، خانم های خوش استایل، به دنبال تغییر در استایل و همراه شدن با ترند های روز زیبایی در دنیا هستند. زیبایی و جذابیت ناخن، برای بانوان بخشی از استایل و تیپ آنها را تشکیل میدهد برای همین مهم است که شما درمورد جدید ترین مدل ناخن 1402 اطلاعات لازم را داشته باشید تا بر اساس آن، زیباترین و شیکتری مدل ناخن را برای خود انتخاب کنید.
فکر کردن به جدیدترین طرحها و مدل ناخن در سال جدید، دغدغه ی بسیاری از بانوان شیک پوش و خوش استایل در این روزها می‌باشد! ناخن‌های کوچکی که به راحتی می‌توانند با زیبایی خود تغییرات بزرگی در مد و استایل زنانه شما ایجاد کنند. در مورد ترند های روز مدل ناخن در دنیا چه میدانید؟ آیا با جدیدترین مدل طراحی ناخن سال 2023 آشنا هستید؟
در این مطلب از زیبایی و آرایش وقت مد (www.vaghtemod.ir) با جدیدترین و شیک‌ترین روند و طراحی و مدل ناخن 1402 آشنا خواهید شد.

شیکترین و جدیدترین مدل ناخن سال 2023
رویداد ها و ترند های مد و استایل، در انتخاب شیکترین و جدیدترین مدل ناخن سال 2023 تاثیر دارند.

شیکترین و جدیدترین مدل ناخن سال 2023

ترند ها و رویداد های فصلی؛ برای طراحی و مدل ناخن، تعیین کننده و مهم هستند. به عنوان مثال فصل پاییز و زمستان همراه با مدل ها، رنگ های گرم و برگهای پاییزی است. فصل بهار با آمدن خود، سرسبزی و طراوت، شادی و گل و گیاه و رنگهای شاد را به ما یادآوری میکند. در این فصل مدل ناخن با طرح های شاد و سرزنده و سرسبز، ترند هستند.

جدیدترین مدل طراحی ناخن سال
مدل جدید طراحی ناخن 1402

در مورد زیبای و سلامت ناخن بیشتر بدانید: انواع روش تقویت ناخن! چگونه ناخن زیبا و محکمی داشته باشیم؟!.

مدل طراحی ناخن ساده و شیک
طراحی ناخن شیک 2022

بهترین رنگهای لاک در مدل ناخن جدید 1402 کدام رنگ ها هستند؟

خود طبیعت و بهار به ما می‌گوید، که چه رنگ و طرح‌هایی را برای لباس و یا مدل ناخن های خود انتخاب کنیم.در انتخاب رنگ مناسب برای مدل ناخن، باید رنگ پوست خود را بدانید و بر اساس آن رنگ مناسب و را بشناسید.

مدل طراحی ناخن جدید و شیک 2023
مدل طراحی ناخن جدید و شیک 2023 با استفاده از ترکیب رنگی متناسب.

پیشنهاد ما، استفاده از رنگ سال و یا رنگ های قرمز، رنگ های روشن، صورتی، آبی و طیف رنگی سرخابی است. جدید ترین مدل ناخن 2023 برپایه این رنگ ها هستند.

طراحی ناخن فانتزی شیک رنگ صورتی بنفش
ترکیب چندین رنگ همگون طراحی ناخن شما را منحصر بفرد میکند.

در مورد ناخن بدانید: کوتیکول ناخن (Nail cuticle) چیست؟ آموزش کارکرد، عملکرد، فواید و روش های نگهداری و مراقبت از کوتیکول ناخن.

مدل ناخن جدید سال 2023
جدید ترین مدل ناخن سال جدید با رنگ های شاد و زیبا

شما میتوانید از این رنگهای پاستیلی و ملایم به صورت براق، مات، شاین دار، اکلیلی و غیره بهره بگیرید. از ترکیب رنگ سرد با یکدیگر همراه با رنگ های اکرلیکی در طراحی ناخن سال 1402 غافل نشوید.

استفاده از رنگ در مدل جدید ناخن 1402
استفاده از رنگ در مدل جدید ناخن 1402.

یکی از مهمترین نکات طراحی ناخن؛ ترکیب چندین رنگ همگون در طراحی ناخن است. اینکار استایل شما را بسیار زیباتر خواهد کرد. برای زیباتر شدن ناخن، از روش های مانند داستر ناخن و کاشت ناخن پودری استفاده کنید.

جدیدترین و زیباترین مدل طراحی ناخن ساده و شیک 1401
مدل طراحی ناخن ساده و شیک

مطالعه بیشتر: مهمترین عوارض کاشت ناخن چیست؟ روش‌های جلوگیری مشکلات کاشت ناخن.

جدیدترین مدل ناخن ساده و مینیمال سال جدید

مدل ناخن با رنگ سال 2023
نمونه ای از مدل ناخن 2023 با استفاده کردن از رنگ سال.

خبر خوش اینکه در سال 2023، شاهد ترند شدن طرح ها و مدل ناخن مینیمال و ساده هستیم که با استایل و مد مینیمال هماهنگ است. ناخن‌هایی کوتاه و مانیکور شده با طراحی های ساده و ظریف بهاری یا رنگهای ملایم متناسب با رنگ پوست مانند سفید، کرمی، آبی و صورتی ملایم که در حین سادگی، جذابیت بسیاری دارند.

مدل ساده و زیبا ناخن در سال جدید 1402
مدل ناخن ساده و زیبا با طراحی ساده اما شیک برای بانوان خوش سلیقه.

برای آشنای با انواع مانیکور ناخن و همچنین آموزش انجام مانیکور ناخن به ساده ترین روش ممکن(آموزش تصویری) این سری از مطالب مجله وقت مد را دنبال کنید.

نمونه ای از مدل طراحی ناخن جدید با استفاده از المان های ساده و شیک در طراحی ناخن به رنگ نقره ای.
نمونه ای از مدل طراحی ناخن جدید با استفاده از المان های ساده و شیک در طراحی ناخن.

در قسمت زیر، ویدیو آموزش یکی از انواع مدل ناخن سال 2023 را مشاهده میکنید.

ویدیو آموزش طراحی ناخن دخترانه جدید

طرفداران مد و استایل مینیمال و ساده پسند، به راحتی میتوانند ناخن های کوتاه خود را سوهان کشیده و با یک لاک ژلی و یا مات شاد؛ آنها را طراحی کنند.

مدل جدید و ساده طراحی ناخن با رنگ سال بنفش
مدل طراحی ناخن ساده و فانتزی 2022

در مورد ناخن، بیشتر بدانید: مانیکور ناخن (Nail Manicure) چیست؟ مزایا و معایب مانیکور ناخن.

طراحی و مدل ناخن شیمر شفاف یا شاین سال 2023

یکی دیگر از جدیدترین طرحهای ناخن، برای خانم هایی با سلیقه پر زرق و برق و استایل ماکسیمال، رنگهای شاین دار یا شیمر شفاف مانند قرمز، طلایی و یا سبز ملایم اکلیلی است. لاکهایی با شاین و یا اکلیل های کم در سبک مینیمال نیز وجود دارند، که استایل شما کمی پر زرق و برق تر و متفاوت تر نشان می‌دهند. برای این کار میتوانید از لنز ناخن یا برچسب ناخن نیز استفاده کنید.
به عنوان یک مانتوی شاین دار سفید با یک لاک طوسی شیمر شفاف عالی به نظر میرسد.

مدل طراحی ناخن شیک و شاین دار رنگ صورتی طلایی سال
مدل طراحی ناخن شیک و شاین دار

بیشتر بدانید: بهترین روغن برای تقویت ناخن چیست؟ انواع روغن مناسب جلوگیری از شکنندگی ناخن را بشناسید.

شیکترین طراحی ناخن با فویل برای بهار 1402

مدت زیادی است که، فویل های طرحدار با اشکال مختلف، مانند طرح راه راه، چاپ گل و طبیعت؛ برای طراحی و مدل دادن به ناخن ها، استفاده میشوند.

آموزش ویدیویی طراحی ناخن در منزل

برای ایجاد تغییری چشم گیر و جسورانه تر برای سال جدید؛ میتوانید فویل های بهاری متناسب با سلیقه و استایل خود را تهیه کرده و بر روی ناخنهای خود بگذارید تا جذاب به نظر برسد. بهتر است ابتدا با روش های مانند لمینت ناخن از آن ها محافظت کنید.

مدل طراحی ناخن جدید
شیکترین مدل طراحی ناخن سال جدید

برای آشنایی بیشتر، مطلب آموزش لمینت ناخن یا کاور ناخن، مواد و ابزار مورد نیاز برای لمینت و کاور ناخن را در مجله زیبایی و آرایش وقت مد مشاهده کنید.

مدل ناخن جدید و شیک با فویل طلایی
طراحی ناخن شیک با فویل

در مورد ناخن بدانید: همه حقایق و روش های کاشت ناخن! مزایا، معایب و فواید کاشت ناخن.

مدل ناخن رنگ سال آبی و بنفش ترند 1402

همانطور که میدانید، شرکت پنتون سال 1402 را با رنگ آبی و بنفش (very pery) معرفی نمود. دوستداران مد و رنگ سال، میتوانند استایل خود را با لاک به رنگ آبی، بنفش و یا ترکیبی از آنها در کنار یکدیگر تکمیل کنند. رنگ جذاب بنفش، یاسی و آبی ملایم با دستان خانم های ایرانی همگونی زیادی دارد و به خوبی میدرخشد.

مدل جدید طراحی ناخن رنگ آبی بنفش 2022
طراحی ناخن شیک با رنگ سال

مطالعه بیشتر: بهترین روش کاشت ناخن (nail extensions) چیست!؟ با انواع روشهای کاشت ناخن آشنا شوید.

جدیدترین مدلهای میکس رنگ ناخن برای انواع مدل ناخن 2023

همانطور که میدانید، میکس و ترکیب چندین رنگ لاک ناخن در کنار یکدیگر؛ یکی از روندهای طراحی و مدل ناخن محسوب میشود. شما میتوانید با بهره گیری از این تکنیک خاص در سال 1402، دو الی سه عدد لاک روشن در رنگهای مشابه تهیه کرده و ناخن های خود را طراحی کنید.

مدل طراحی ناخن شیک و شدید
شیکترین مدل طراحی ناخن

در ترکیب رنگ ها دقت کنید تا زیباتر ناخن ممکن را داشته باشید. اما توصیه میکنیم قبل از این کار، مانیکور و پدیکور ناخن خود را تکمیل کنید. در این رابطه مطلب پدیکور ناخن (Nail pedicure) چیست؟ با مزایا و معایب جالب پدیکور آشنا شوید را مشاهده کنید.

مدل جدید و شیک طراحی ناخن ساده و مینیمال گلدار 2023
طراحی ناخن جدید 1402

جذاب ترین طرحهای فانتزی و بهاری برای نوروز 1402

یک ایده شیک و متفاوت برای دیزاین ناخنها در سال جدید؛ طراحی و نقاشی ناخن با منظره، طبیعت، گل، پرتره، نقطه نقطه، راه راه، قلب و طرحهای ساده و مینیمال دیگر مطابق سلیقه خودتان است. اگر میخواهید ناخن‌های جذاب شما کمی متفاوت تر از دیگران باشد؛ میتوان از طراحی و نقاشی ساده ناخن، متناسب با فصل بهار و در رنگهای پاستیلی بهره گرفت.

جدیدترین مدل طراحی ناخن با گل های بهاری رنگ سبز 1402
طراحی ناخن فانتزی و بهاری سال جدید

مطالعه بیشتر: فرنچ ناخن (French nails) چیست؟ کاربرد و آموزش فرنچ مانیکور.

طراحی ناخن آمبره (ombre) ترند طراحی ناخن سال جدید

یکی از شیکترین و جسورانه ترین طراحی و مدلهای ناخن 1402 میتواند، طرحهای آمبره (Amber nail design) باشد. همانند تکنیک آمبره مو، که رنگ موهای شما از تیره به روشن رنگ میشود، در آمبره ناخن نیز از همین سبک استفاده میکنند.

مدل جدید ناخن و طراحی ناخن آمبره جدید شاین دار
مدل جدید ناخن و طراحی ناخن آمبره شاین دار.

به عنوان مثال، لاکهای آبی در طیف رنگهای مختلف سورمه ای، آبی متوسط و روشن به زیبایی در کنار یکدیگر دیده خواهند شد.

در مورد زیبایی ناخن بدانید: آمبره ناخن چیست؟ آموزش آمبره ناخن (Ombre) با آسان ترین روش.

طراحی ناخن ساده و شیک طلایی 1402

طراحی ناخن طلایی بین بانوان بسیار پر طرفدار است. ابتدا لازم است ناخن های دست را مانیکور کرده تا فرم زیبایی بگیرند و یک رنگ لاک پایه روی ناخن بزنید. بوسیله لاک طلایی یا قلم مویی ناخن طرح ستاره، گل یا قلب بکشید.

مدل طراحی ناخن جدید
مدل طراحی ناخن ساده طلایی

شما می‌توانید بعد از زدن لاک پایه از برچسب های برگردان طلایی استفاده کنید تا ناخن ساده و شیکی داشته باشید. برای کت پایه رنگ صورتی، نارنجی، رزگلد و بژ روشن پیشنهاد می‌شود.

مدل طراحی ناخن جدید
مدل طراحی ناخن طلایی

مدل طراحی ناخن مدرن 2023

برای انجام طراحی ناخن به سبک مدرن نیاز است ابتدا بعد از مانیکور، لاک پایه سفید بزنید. قبل از خشک شدن لاک سفید و زمانی که هنوز خیس هست چند رنگ لاک دیگر انتخاب کرده و از هر رنگ لاک یک قطره بر روی ناخن ها بزنید. بلافاصله قبل خشک شدن لاک ها با استفاده از خلال دندان رنگ ها را به زیبایی با هم ترکیب کنید تا طراحی ناخن مدرنی داشته باشید.

مدل طراحی ناخن چند رنگ
مدل طراحی ناخن مدرن

جدیدترین طراحی ناخن با بدلیجات و مروارید در سال 2023

در صورتیکه برای فصل بهار به یک مهمانی مفصل و یا عروسی دعوت شده اید، ترند بهاری متناسب با لباس شب و لباس مجلسی، میتواند استفاده از مروارید و بدلیجات، برای طراحی ناخن باشد. این مورد، یکی از ترند های جدید، در سال جدید است.

مدل طراحی ناخن جدید شیک و ساده قلبی 1401
مدل جدید طراحی ناخن شیک

درمورد ترند ناخن بخوانید: ژلیش ناخن (Gelish) چیست؟ آموزش ژلیش ناخن، فواید و عوارض آن.

طرح و مدل ناخن کتیبه و نوشته، یکی از ترند های مدل ناخن سال 2023

یکی از طراحی های شگفت انگیز ناخن سال 2023، شعارها، نوشته ها، شعرها و کتیبه هایی با مضمون عشق بر روی ناخنهای مانیکور شده است. شما میتوانید از طراحی کلمات زیبا و دلربا برای ناخن های خود استفاده کنید. یکی از ترند های مدل ناخن سال جدید، استفاده از کلمات و طراحی آن ها بر روی ناخن است. برای این کار میتوانید از انواع لنز ناخن یا برچسب ناخن نیز بهره بگیرید.

مدل طراحی ناخن ساده و شیک نوشته دار 2022
مدل طراحی ناخن ساده و فانتزی 1402

احتمالا برای حک کردن و یا نقاشی این نوشته ها لازم باشد، ناخنهایی بلند و یا کاشت شده داشته باشید تا به راحتی این نوشته ها بر روی آنها قرار بگیرند. البته میتوان از ناخن مصنوعی های آماده همراه با نوشته نیز بهره گرفت.

مدل طراحی ناخن بنفش
مدل طراحی ناخن شیک

مطالعه بیشتر: دیسکوژل ناخن چیست؟ آموزش زدن دیسکو ژل ناخن بر روی ناخن طبیعی.

طراحی ناخن گرافیکی 1402

اگر دوست دارید برای طراحی ناخن از چند رنگ متفاوت استفاده کنید، از ایده طراحی ناخن گرافیکی استفاده کنید. در این مدل خطوط هنری و گرافیکی متفاوت ایجاد می‌شود و در هر کدوم رنگ متفاوت و سایه های رنگی تیره و روشن ایجاد می‌شود. این مدل طراحی ناخن گرافیکی در سال 1402 بسیار ترند شد است، زیرا در عین حال هم هنری و هم مدرن است.

مدل طراحی ناخن جدید
مدل طراحی ناخن گرافیکی

جدیدترین مدل ناخن 1402 به چه صورت است؟

مدل طراحی ناخن شیک و شاین دار رنگ صورتی طلایی سال

همانطور که در این مطلب از وقت مد مشاهده کردید، در سال جدید استفاده از کمترین المان ها برای زیباتر شدن ناخن، ترند شده است. جدیدترین مدل ناخن 2023 علاوه بر استفاده از رنگ سال، به رنگ پوست شما و سلیقه شما اهمیت میدهد.

جدید ترین مدل ناخن 2023 شامل چه رنگ های است؟

مدل طراحی ناخن چند رنگ

در سال 2023 رنگ های گرم و پر انرژی مانند قرمز، سرخابی و نارنجی ترند شده اند. برای انتخاب مدل ناخن در سال جدید از این رنگ های پرانرژی و گرم در طراحی ناخن خود استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *