8 مورد از بهترین برند لباس ترکیه! با محبوب ترین مارک لباس ترک آشنا شوید

حتما برای شما هم سوال پیش آمده که بهترین برند لباس ترکیه چیست!؟ همانطور که می‌دانید، شرکت های تولید اکسسوری های لباس در ترکیه در تمام کشورهای خاورمیانه معروف هستند. دلیل این محبوبیت هم مربوط به قیمت مناسب لباس ترک و کیفیت بالای پوشاک ترکیه است.
در ایران نیز این برند های لباس از محبوبیت خاص خود برخوردار هستند. ایران به دلیل نزدیکی منطقه ای با ترکیه از مراودات تجارتی زیادی با این کشور برخوردار است. هر ساله واردات زیادی از ترکیه به ایران، در زمینه لباس ترکیه انجام میشود. باهم با 6 مورد از بهترین برند لباس ترکیه آشنا شده و محبوب ترین مارک لباس ترک را به شما عزیزان معرفی میکنیم. با مجله مد و استایل “vaghtemod.ir” همراه باشید.

بهترین برند لباس ترکیه چیست؟

قبلا در مورد ۸ مورد از بهترین برند لباس ایرانی! محبوبترین مارک پوشاک در ایران در مجله وقت مد، صحبت کردیم. اکنون بنا بر درخواست شما عزیزان و با توجه به محبوبیت زیاد پوشاک ترک در ایران، شما را با محبوب ترین و بهترین برند لباس ترکیه آشنا میکنیم.

بیشتر بدانید: 7 مورد از گرانترین برند لباس در دنیا چیست؟ با ویژگی های عجیب بهترین لباس در دنیا آشنا شوید.

یکی از بهترین برند لباس ترکیه، LC Waikiki ال سی وکیکی

ال سی وایکیکی ( LC Waikiki ) به عنوان یک برند ترک لباس، در سال ۱۹۸۸ در ترکیه تاسیس شد. اکنون ۸۸۰ فروشگاه در ۳۸ کشور این نام تجاری را دارند. در سال ۲۰۱۷ آنها وارد بازار اندونزی شدند و در سال ۲۰۱۶ لوازم خانگی را به برند “LC Waikiki clothing uk” افزودند.

یکی از دلایل موفقیت مارک ال سی وایکیکی ترکیه، استفاده از انواع پارچه باکیفیت در تولید لباس زنانه و لباس مردانه است.
هدف این نام تجاری ترک، این است که همه می‌توانند لباس خوب بپوشند. از جمله لباس زنانه، مردانه، کودکانه و مخصوص نوزادان این شرکت تولید می‌کند.

انواع مدل لباس ترک از برند LCW ال سی وایکیکی که بهترین برند لباس ترکیه است.
ال سی وایکیکی به عنوان برند لباس ترک در فرانسه تاسیس شد.

دومین مورد از لیست بهترین برند لباس ترک؛ ماوی (Mavi) است

نام تجاری لباس ترک ماوی (Mavi)، در سال ۱۹۹۱ شروع به تولید شلوار و لباس جین در کشور ترکیه کرد. در حال حاضر ۴۴۰ فروشگاه در ۳۵ کشور جهان به موفقیت جهانی رسیده است. در سال ۲۰۱۹ مارک لباس ترک ماوی؛ نزدیک ۱۰ میلیون جفت شلوار جین فروخت. (در مورد انواع مدل شلوار زنانه بیشتر بدانید.)

مدل لباس زنانه و لباس مردانه ترک برند mavi
برند MAVI جزو اولین برندهای ترکیه است که به بازار جهانی راه پیدا کرد.

نتیجه موفقیت این برند کشور ترکیه، ۸ میلیون مشتری می‌باشد و بیش از ۴۰۰۰ نفر در بازار ترکیه مشغول به این کار شده اند. یکی از دلایل محبوبیت این مارک لباس ترک، پوشش انواع استایل برای همه نوع قشر جامعه است.
کمپانی ترک ماوی، اولین برند لباس ترکیه ای است که، در سال ۲۰۰۳ به بازار جهانی رفت و فروشگاه هایی در نیویورک و برلین افتتاح کرد.

بیشتر بدانید: بهترین برند لباس فرانسه ای! با محبوبترین مارک لباس فرانسه آشنا شوید.

مارک محبوب لباس ترک؛ کوتون (koton)

برند ترک لباس کوتون (koton)، می‌خواهد روندهای فصل را با طراحی فوق العاده لباس خود ترکیب کند. هدف آنها این است که تا سال ۲۰۲۳ در همه قاره ها فروشگاه اکسسوری لباس داشته باشند.
این برند لباس ترک، حدودا ۴۸۰ فروشگاه در داخل و ۱۹۰ فروشگاه در خارج از کشور دارد.

لباس شیک زنانه ترک از برند Koton
برند محبوب Koton ترکیه بیشتر به لباس های زنانه و بچه گانه تمرکز دارد.

اولین فروشگاه آنها در ترکیه و در سال ۱۹۸۸ تاسیس شد. مارک لباس ترک کوتون ( koton ) می‌گوید؛ موفقیت آنها به دلیل باورهای خلاقانه و مشتری گرایانه شان می‌باشد. تمرکز این مارک بیشتر بر روی لباس زنان و سپس شلوار های جین است.

بیشتر بدانید: 8 مورد از بهترین برند لباس ایتالیا! معروف ترین مارک لباس ایتالیا چیست!؟.

لباس ترک برند دفاکتو (Defacto)

برند ترک دفاکتو (Defacto)، در سال ۲۰۰۵ تاسیس شد. هم اکنون در صنعت پوشاک ترکیه، حدود ۳۲۴ فروشگاه در خود کشور ترکیه و ۱۲۴ فروشگاه در ۲۴ کشور خارجی مانند روسیه، مصر، تونس و قزاقستان افتتاح شده است.
برند ترک لباس دفاکتو (Defacto clothing uk)، یکی از سه شرکت برتر لباس ترکیه می‌باشد. هدف این شرکت بر قیمت مقرون به صرفه و کنترل کیفیت باعث محبوبیت آن در میان قشر کارگر شده است.

بیشتر بدانید: محبوبترین و بهترین برند کفش دنیا (15مورد از تاپترین برند های کفش جهان).

برند لباس ترک سارار sarar

سارار یکی از برندهای مطرح پوشاک کلاسیک مردانه در ترکیه و جهان است، که روز به روز در حال پیشرفت می‌باشد. سارار با کیفیت بالا، مواد با کیفیت و خلاقیتی که مناسب هر دوره به کار می‌برد شناخته می‌شود. لباس های راحتی و خانگی sarar نیز معروف هستند.

بیشتر بدانید: 6 مورد از بهترین برند لباس آلمانی ! با محبوب ترین برند پوشاک در آلمان آشنا شوید.

برند ترک Avva

برند Avva، صدها فروشگاه و شعبه در داخل ترکیه و جهان دارد. این برند غول پیکر ترک سالهاست محصولات نساجی با کیفیت و نوآورانه را تولید می‌کند و یکی از تاثیر گذارترین برندهای پوشاک است. عمده تولید، برند Avva پوشاک و لباس مردانه با بالاترین تنوع و بهترین کیفیت است.

بیشتر بدانید: 16 مدل آموزش بستن گره کراوات مردانه! شیکترین گره کراوات کدام است!؟(با ویدیو).

یکی دیگر از بهترین برند لباس ترک واکو (Vakko) می‌باشد

قصه برند لباس ترک واکو (Vakko)، در سال ۱۹۳۴ با یک مغازه کلاه فروشی کوچک توسط ویتالی هاکو در ترکیه شروع شده است. سپس بعد از ۴ سال، با نام واکو، وارد صنعت ابریشم و پوشاک شد. ( داستان تاسیس برند ویکتوریا سکرت و کالوین کلین را مطالعه کنید.)
در مدت زمان کمی، یک فروشگاه هشت طبقه در استانبول و بعد از آن آنکارا و ازمیر تاسیس کرد. این برند تا سال ۱۹۶۲ به تولید پوشاک و کفش پرداخت. در سال ۱۹۷۰ با باز شدن فروشگاه های بیشتر، واکو به یک مارک تجاری معروف در صنعت پوشاک ترکیه تبدیل شد.
در سال ۱۹۸۰ خط تولید لباس جوانان و در دهه ۱۹۸۲ یک خط دیگر، برای تولید عطر با این برند راه اندازی گردید. این برند لباس ترک، همچنین در زمینه لباس عروس نیز فعالیت می‌کند.

بیشتر بدانید: 8 مورد از بهترین برند لباس آمریکایی ! محبوب ترین مارک لباس آمریکا چیست!؟.

آخرین مورد از بهترین برند ترک لباس ترک، ایپک یول (ipekyol clothing uk)

برند لباس ترک ایپک یول (Ipekyol)، در سال ۱۹۸۹ افتتاح شد و یکی از برند های لباس ترکیه است که تعداد چشمگیری فروشگاه، در سراسر ترکیه دارد. این مارک ترک با کشورهایی مانند کویت، قبرس، آذربایجان، عراق، قطر و… تجارت جهانی داشتند. آنها با طراحان زیادی مانند “Zeinep Tosun” مشارکت کرده اند.

برند لباس ترک ایپک یول (Ipekyol)، مجموعه ای از لباس های زنانه و کفش ارایه می‌کند. هدف آنها این است که زنان هر لباسی که می‌پوشند در آن احساس راحتی و اعتماد به نفس داشته باشند.

از جمله تولیدات این نام تجاری لباس ترک، شامل لباس های ورزشی، پیراهن، لباس بافت، کاپشن، کت و شلوار، لباس شنا، روسری، کیف دستی و عینک آفتابی است. این مارک لباس ترکیه ای امیدوار است بتواند مد سبز یا اخلاق گرا را در سیستم خود جای دهد.

در این سری از مجموعه مقالات سبک زندگی مجله “Vaghtemod.ir” با 6 مورد از بهترین برند لباس ترکیه آشنا شدید. باهم محبوب ترین مارک لباس ترک را شناختیم. اگر تجربه خرید هر کدام از این برند های بزرگ عرضه کننده لباس ترک را دارید لطفا در بخش کامنت ها با دیگران به اشتراک بگذارید.

بهترین برند لباس ترکیه چیست؟

قبلا در مورد ۸ مورد از بهترین برند لباس ایرانی! محبوبترین مارک پوشاک در ایران در مجله وقت مد، صحبت کردیم. اکنون بنا بر درخواست شما عزیزان و با توجه به محبوبیت زیاد پوشاک ترک در ایران، شما را با محبوب ترین و بهترین برند لباس ترکیه آشنا میکنیم.

دومین مورد از لیست بهترین برند لباس ترک؛ ماوی (Mavi) است

نام تجاری لباس ترک ماوی (Mavi)، در سال ۱۹۹۱ شروع به تولید شلوار و لباس جین در کشور ترکیه کرد. در حال حاضر ۴۴۰ فروشگاه در ۳۵ کشور جهان به موفقیت جهانی رسیده است. در سال ۲۰۱۹ مارک لباس ترک ماوی؛ نزدیک ۱۰ میلیون جفت شلوار جین فروخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *