14 نوع از شیکترین انواع شلوار سند بادی، آموزش ست کردن انواع شلوار سندبادی یا شلوار خمره ای زنانه و مردانه

یکی از خنک ترین انواع مدل شلوار برای استفاده در مد و استایل های فصل های گرم سال مانند تابستان، شلوار سندبادی یا شلوار خمره ای است. این سبک از شلوار گشاد، در صورتی که به درستی ست شود، استایل شما را زیباتر و تکمیل تر خواهد کرد. پس بهتر است درمورد انواع مدل شلوار سندبادی و روش های ست کردن آن ها، اطلاعات لازم را داشته باشید.
در این سری از مطالب آموزشی مجله مد و استایل از مجله وقت مد، شما با را جدیدترین انواع مدل شلوار سند بادی و تکنیک های ست کردن آن، آشنا خواهیم کرد.

فرم شلوار سندبادی به چه صورت است؟!

فرم شلوار سند بادی که به آن شلوار خمره ای نیز گفته می‌شود، به صورت گشاد و دامن وار بوده که در بخش پاچه آن، بسته و جمع شده است. بهتر است قبل انتخاب این شلوار، انواع فرم بدن را که در مطالب قبلی مجله وقت مد(https://vaghtemod.ir/) توضیح دادیم را بشناسید.

شلوار سندبادی (harem pants)، مدل قدیمی از شلوار است که ریشه آن به قرن نوزدهم میلادی و زنانه آفریقای شمالی برمی‌گردد. در آن زمان بانوان حرم سراها، برای پوشش خود، از این نوع شلوار های گشاد و دامن وار، استفاده می‌کردند. اثراتی از شلوار سند بادی که به آن شلوار سمبادی نیز گفته می‌شود، در تاریخچه مد و استایل زنانه هند، ایران و مغول نیز وجود داشته است. اما ریشه اصلی این مدل از شلوار به کلمه عربی حرم، برمیگردد که در پایین توضیح داده ایم.

فرم شلوار سندبادی
فرم شلوار سندبادی

درباره مدل شلوار بخوانید: جدیدترین انواع مدل شلوار نیم بگ! راهنمای انتخاب، خرید و آموزش ست کردن.

چرا به این مدل لباس، شلوار سند بادی گفته می‌شود؟

همانطور که در بالا توضیح دادیم، ریشه این سبک از انواع مدل شلوار زنانه، به تاریخچه آفریقا بر میگردد. در واقع نام شلوار سندبادی (harem pants)، ریشه در تاریخچه عربی این شلوار دارد. نام انگلیسی این سبک از لباس، از کلمه عربی حرم گرفته شده است.
این سبک از شلوار مانند شلوار اسلوچی، شلوار واید لگ، شلوار اسکینی و … نیاز به روش های خاصی در ست کردن خود دارد.

ریشه مدل شلوار سندبادی زنانه، به تاریخچه آفریقا بر میگردد
ریشه این سبک از انواع مدل شلوار زنانه، به تاریخچه آفریقا بر میگردد.

درباره شلوار بدانید: شلوار کارگو یا شلوار شش جیب چیست؟ زیباترین روشهای ست کردن شلوار کارگو را بدانید.

آیا شلوار سند بادی برای مردان هم قابل استفاده است؟

بله، در واقع بسته به انواع استایل مردانه شما، میتوان از شلوار سندبادی مردانه یا همان شلوار خمره ای، در کمد لباس های مردانه خود، استفاده کرد. اما باید توجه داشته باشید که بر اساس فرم خاص و گشاد این مدل از شلوار مردانه، حتما باید نکات آموزشی ست کردن شلوار سند بادی که در این مطلب آموزش داده شده است را رعایت کنید.

شلوار سند بادی مدل مردانه
شلوار سند بادی مردانه

بیشتر بدانید: شلوار مام استایل مردانه را با چه لباسی ست کنیم؟ نکات مهم برای آقایان.

استایل مناسب ست کردن با شلوار سند بادی یا سمبادی

انتخاب انواع استایل به عوامل مختلفی مانند سلیقه شما، نوع پوشش و فرهنگ، فرم بدن و حتی قد و وزن شما دارد. اگر قصد ست کردن لباس با شلوار سندبادی را دارید، باید از استایل های متناسب با آن استفاده کنید. یکی از انواع استایل که برای ست کردن با شلوار های سندبادی ایده آل است؛ استایل کژوال است. در استایل های کژوال، به خوبی میتوانید از مدل های شاد و زیبای شلوار سندبادی استفاده کنید.

یکی دیگر از انواع استایل که در آن میتوان از شلوار های خنک سندبادی استفاده کرد، استایل بوهمین یا بوهو است که در مطالب قبلی مجله وقت مد، به صورت کامل درباره آن توضیح دادیم.

استایل مناسب ست کردن با شلوار سند بادی
استایل مناسب ست کردن با شلوار سند بادی

درباره ست کردن بدانید: با شلوار نیم بگ چی بپوشیم و با شلوار بگ چی بپوشیم تا خوشتیپ شویم!؟ تکنیک های ست کردن لباس با شلوار بگ.

کفش مناسب برای ست کردن با شلوار سندبادی

با توجه به این که شلوار سند بادی یا خمره ای، از ویژگی خنک بودن برخوردار بوده و از آن در آب و هوای گرم استفاده می‌کنند، نمیتوان انواع کیف، انواع جوراب و کفش را با آن ست کرد. بهترین مدل کفش برای ست کردن با شلوار سندبای، انواع مدل صندل است که به زیبایی با این مدل شلوار ست می‌شود.
سعی کنید از صندل های انگشتی با رنگ های گرم و یا رنگ سال، برای ست کردن شلوار سندبادی زنانه و مردانه استفاده کنید.

کفش مناسب برای ست کردن با شلوار سندبادی
کفش مناسب برای ست کردن با شلوار سندبادی

بیشتر بدانید: پوشیدن جوراب در خواب مفید است یا مضر؟ فواید و عوارض استفاده از جوراب در خواب.

شیک ترین و جدید ترین انواع مدل شلوار سند بادی

در قسمت پایین انواع مدل شلوار سندبادی و روش های ست کردن هر کدام را برایتان توضیح داده ایم.

شلوار سندبادی ساده

این سبک از انواع مدل شلوار سندبادی، از طرح های بسیار ساده و رنگی تولید شده است. استایل مینیمال در این مدل شلوار، به خوبی رعایت شده و ست کردن آن بسیار دشوار است، چرا که با هر لباسی قابل استفاده نیست. برای ست کردن شلوار سند بادی ساده از لباس زنانه که در سری مطالب ترند زنانه وجود دارد بهره بگرید.

برای ست کردن شلوار سندبادی ساده، باید از لباس ها گشاد و انواع مدل مانتو زنانه ساده استفاده کنید.

مدل شلوار سندبادی ساده
مدل شلوار سندبادی ساده

مطالعه بیشتر: لباس مناسب برای سفر شمال! بهترین استایل و تیپ برای سفر شمال چیست!.

شلوار سندبادی مردانه

همانطور که در بالا نیز توضیح دادیم، انواع شلوار سندبادی مردانه نیز در سال های اخیر به دلیل خنک بودن آن ها، ترند شده است. از این مدل شلوار مردانه به خصوص در استایل های مردانه کشورهای هند، استفاده می‌شود. معمولا شلوار سندباری مردانه را در هند، با انواع مدل روبدوشامبر ست می‌کنند.

مدل شلوار سندبادی مردانه
شلوار سندبادی مردانه

برای آشنایی با ترند های مردانه و همچنین انواع لباس مردانه، اینجا کلیک کنید.

شلوار سندبادی دخترانه و زنانه

از شلوار سند بادی زنانه و دخترانه در استایل زنانه بوهمین، بسیار استفاده می‌کنند. این مدل از شلوار، را با انواع مدل شومیز، انواع مدل مانتو مانند مانتو کتی، مانتو جدیدترین مدل مانتو شومیزی، مانتو کرسپو و … ست کنید. همین طور از اکسسوری های مانند انواع مدل کیف زنانه با رنگ های شاد و متنوع، برای کامل کردن ست لباس با شلوار سمبادی بهره بگیرید.

جدید ترین انواع مدل شلوار سند بادی زنانه
شیکترین و جدید ترین انواع مدل شلوار سند بادی زنانه در مجله وقت مد

مطالعه بیشتر: بهترین مدل مانتو برای افراد چاق! تکنیک های مخفی در انتخاب مانتو مناسب برای بانوان چاق.

شلوار سمبادی یا سند بادی هندی

یکی از کشور های که استایل شلوار سندبادی را بسیار دوست دارند، کشور هند و بنگلادش است. از همین رو با توجه به فرم های خاصی که در فرهنگ هندی وجود دارد، نوعی از شلوار سندبادی به طور خاص در کشور هند تکمیل شده که به آن شلوار سند بادی هندی گفته می‌شود.
شلوار سندبادی هندی، از رنگ سرد و رنگ های بسیار شاد متنوع در طرح های خود استفاده کرده و فرم گشاد و دمپا تنگ دارد. میتوان شلوار سندبادی را بر اساس روانشناسی رنگ ها انتخاب کرد.

مدلی از شلوار سند بادی هندی
نمونه ای از شلوار سند بادی هندی

بیشتر بدانید: لباس دیجیتال چیست؟ تاثیر لباس و اکسسوری دیجیتال بر روی مد و فشن چه خواهد بود؟.

شلوار سندبادی مجلسی

با توجه به محبوب شدن شلوار سند بادی در مد و استایل کشور های گرم سیر و ترند شدن این سبک از لباس زنانه و مردانه، شلوار سند بادی مجلسی نیز، تولید شد. این سبک از انواع مدل شلوار سند بادی، برای استایل های رسمی و لباس های مجلسی آن کشور ها، طراحی شده است. در نظر داشته باشید که شلوار سندبادی؛ در تمام فرهنگ ها، مورد قبول نبوده و ممکن است به پرستیژ شما، آسیب وارد کند.

نمونه شلوار سندبادی مجلسی زنانه
مدلی از شلوار سندبادی مجلسی زنانه شیک

مطالعه بیشتر: تاثیر مد و استایل در شخصیت و اعتماد به نفس.

فرق شلوار سندبادی و شلوار خمره ای

شلوار سند بادی از طرح های شاد و رنگ های متنوع و مدل کاملا گشاد و دامن وار، برخوردار است. در حالی که شلوار خمره ای، سبکی مدرن از شلوار است که در قسمت ران ها کمی گشاد بوده و فرم شلوار گونه خود را حفظ کرده است. بر خلاف شلوار خمره ای، شلوار های سند بادی، کاملا فرمی مانند دامن دارند با این تفاوت که در بخش پاچه شلوار، تنگ و بسته شده اند.

فرق شلوار سندبادی و شلوار خمره ای
فرق شلوار سندبادی و شلوار خمره ای

مطالعه بیشتر: پوشیدن یا نپوشیدن لباس زیر چه مشکلاتی را به همراه دارد!؟ در مورد عوارض نپوشیدن لباس زیر چه میدانید؟.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *