مانتو کفتان چیست؟ روش های ست کردن، انتخاب رنگ، انواع مدل مانتو کفتان شیک

یکی از انواع مدل لباس زنانه که در سال جدید، مورد توجه بانوان خوش استایل زیادی قرار گرفته است، مانتو کفتان است. کفتان مدل لباسی است که در گذشته در مد و استایل آقایان استفاده می‌شد و با گذر زمان، به یکی از اکسسوری های مد و استایل زنانه در ایران تبدیل شد. در این سری از مطالب مجله وقت مد(https://vaghtemod.ir/) شما را با انواع مدل مانتو کفتان آشنا کرده و تمام روش های ست کردن کفتان با سایر لباس ها و همچنین راز های مهم انتخاب و خرید مانتو کفتان را آموزش خواهیم داد.

جدید ترین انواع مدل مانتو کفتان در مجله وقت مد
جدید ترین انواع مدل مانتو کفتان در مجله وقت مد

کفتان چیست؟

کفتان لباس بلندی است که در گذشته آقایان از آن استفاده می‌کردند تا پوشش مناسب را داشته باشند اما با گذشت زمان، کفتان به یکی از لباس های محبوب بانوان در ایران تبدیل شد. ویژگی کفتان، قد بلند (معمولا تا زانو)، یک تکه بودن، سادگی و راحتی آن است. این مدل از لباس، از گذشته در مد و استایل آقایان و خانم ها مورد استفاده قرار میگرفت.

جدیدترین انواع مدل مانتو کفتان
جدیدترین انواع مدل مانتو کفتان

این لباس به دلیل سادگی و راحتی در زمان استفاده، در گذشته بسیار مد و رایج بود و اکنون نیز به یکی از لباس های ترند بانوان ایران، در سال جدید تبدیل شده است. برای آشنایی با انواع کفتان و روش های ست کردن آن ها، این مطلب از مجله آموزشی مد و استایل (https://vaghtemod.ir/cat/fashion/) را تا انتها مشاهده کنید.

انواع مدل کفتان زنانه
انواع مدل کفتان زنانه

در مورد ترند های روز در مجله وقت مد (https://vaghtemod.ir/) بیشتر بخوانید.

انواع مدل مانتو کفتان را بشناسید!

برای انتخاب و خرید شیکترین مدل کفتان، ابتدا باید انواع مانتو کفتان را بشناسید و سپس بهترین و شیکترین مدل که با تیپ و استایل شما هماهنگ تر باشد را انتخاب کنید. در قسمت پایین، انواع مدل مانتو کفتان را مشاهده خواهید کرد.

انواع مدل مانتو کفتان در مجله وقت مد
جدید ترین انواع مدل مانتو کفتان در مجله وقت مد

مانت کفتان جلو بسته، محبوب ترین و ترند ترین سبک از انواع مدل مانتو کفتان

یکی از قدیمی ترین و اصیل ترین مدل از این سبک لباس، مانتو کفتان جلو بسته است. این سبک از انواع مدل مانتو زنانه، به صورت یک تکه بوده و از قسمت سر پوشیده می‌شود. مانتو کفتان جلو بسته، دقیقا مدلی را دارد که در گذشته نیز ترند و محبوب مردم بوده است.
اگر در انتخاب و خرید مانتو کفتان جلو بسته، دقت لازم را داشته باشید بدون شک، مد و استایل بسیار زیباتری خواهید داشت. مانتو وست، مانتو ساحلی و مانتو کفتان، از مدل های ترند در ایران هستند.

مدل مانتو کفتان زنانه ست آبی و سفید
مدل مانتو کفتان زنانه ست آبی و سفید

برای انتخاب و خرید مانتو کفتان جلو بسته موارد گفته شده درباره راهنمای انتخاب کفتان در قسمت پایین این مطلب را مد نظر داشته باشید.

شیکترین مدل مانتو کفتان زنانه در مجله وقت مد
شیکترین مدل مانتو کفتان زنانه در مجله وقت مد

مطالعه بیشتر: پوشیدن یا نپوشیدن لباس زیر چه مشکلاتی را به همراه دارد!؟ در مورد عوارض نپوشیدن لباس زیر چه میدانید؟.

مانتو کفتان جلو باز، جدید ترین سبک از مانتو کفتان

مدل مانتو کفتان جلو باز، از جمله جدیدترین مدل های کفتان در ایران است که توسط متخصصین مد و استایل، باز طراحی شده است. این سبک از مانتو، در واقع دیزاین جدیدی از کفتان است که با هدف استفاده راحت تر، زیباتر و شیکتر در استایل زنانه، طراحی شده است.

مانتو کفتان جلو باز، با حفظ اصالت خود یعنی مدل گشاد و آزاد لباس، میتواند علاوه بر راحتی، تیپ شما را جذاب تر از همیشه کند.

مانتو کفتان زنانه
مانتو کفتان زنانه

در زمان انتخاب و خرید مانتو کفتان جلو باز، حتما به آموزش های گفته شده درباره روش های ست کردن لباس در مجله وقت مد(https://vaghtemod.ir/) دقت کنید.

جدیدترین مدل مانتو کفتان
جدیدترین مدل مانتو کفتان

درباره انواع مدل مانتو بدانید: شیک‌ترین و جدیدترین مدل مانتو ابروبادی.

کفتان مونوکروم، یکی از قدیمی ترین انواع مدل مانتو کفتان

مانتو کفتان مونوکروم، سبکی از کفتان است که از یک رنگ در تم اصلی خود، بهره گرفته باشد. این سبک از کفتان، از استایل مونوکروم پیروی می‌کند. در مطالب قبلی، تمام انواع استایل را به شما عزیزان آموزش دادیم. ویژگی انواع مانتو کفتان مونوکروم، تک رنگ بودن آن است که البته به راحتی میتوانید آن را با سایر اکسسوری ها ست کنید.

انتخاب و خرید مانتو مونوکروم بستگی به رنگ پوست و روحیات شما دارد. توصیه میکنیم سری مطالب آموزشی مربوط به انتخاب رنگ را مطالعه کنید تا بهترین تم رنگی را برای تیپ خود انتخاب کنید.

کفتان ساده و شیک
کفتان ساده و شیک

مدل مانتو کفتان مجلسی، زیباترین و ترند ترین مدل مانتو کفتان در سال جدید

اگر به مد و زیبایی زنانه خود اهمیت می‌‌دهید، مدل مانتو کفتان مجلسی، بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. مانتو کفتان مجلسی، از شیکترین اکسسوری های لباس است که به زیبایی هر چه بیشتر، تیپ شما را جذاب خواهد کرد. در این مدل مانتو، از المان های زیبای مد و استیال برای داشتن شیکترین لباس زنانه استفاده شده است.

لباس زنانه کفتان
لباس زنانه کفتان

همانطور که در مطلب جدیدترین و شیک ترین انواع مدل لباس مجلسی زنانه آموزش دادیم، از مانتو کفتان مجلسی میتوانید در مکان های مختلفی مانند مهمانی ها، مجالس استفاده کنید.

کفتان زنانه مشکی
کفتان زنانه مشکی

چرا باید مانتو کفتان را در مد زنانه خود، استفاده کنید؟! کاربرد مانتو کفتان چیست؟

مانتو کفتان، باتوجه به مدل زیبا و در عین حال راحت خود، بهترین گزینه برای استفاده در مکان های مختلفی است که آن ها را توضیح داده ایم. شما میتوانید از مانتو کفتان، برای تیپ ساحلی خود در کنار دریا استفاده کنید. زیبایی و راحتی و آزادی لباس کفتان، به شما حس زیبایی شیک پوشی را هدیه خواهد داد.

انواع مدل مانتو کفتان
انواع مدل مانتو کفتان

مانتو کفتان، گزینه مناسبی برای استایل خیابانی است. چرا که علاوه بر پوشش مناسب، در صورت انتخاب مدل و رنگ مناسب، استایل زیبای به شما خواهد بخشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *