شیکترین جدیدترین مدل موی کوتاه زنانه را بشناسید! با ترند های مدل موی کوتاه زنانه 1401 آشنا شوید

مدل موی کوتاه زنانه و دخترانه، علاوه بر ایجاد ظاهری جذاب، به مراقبت کمتری نیاز دارند. آیا شما جدیدترین مدل موی کوتاه زنانه ترند سال 1401 را میشناسید؟ آیا انواع مدل موهای دخترانه جدید و شیک را میشناسید؟ قطعا زمانی که شما به یک آرایشگر حرفه ای جهت کوتاه کردن موهای خود مراجعه میکنید، باید از قبل نام و مدل موی موردنظر خود را بدانید تا آرایشگر شما آن مدل مو را برای شما در بیاورد.

شیکترین و جدیدترین مدل مو کوتاه زنانه
شیکترین مدل مو کوتاه زنانه

صرف نظر از انواع جنس مو و نوع آن(صاف، فرفری، مواج و …) در این سری از مطالب آموزش آرایش، زیبایی و سلامت مو از مجله وقت مد (vaghtemod.ir)، جدیدترین انواع مدل موی کوتاه زنانه عالی و شیک را برای موهای پرپشت و کم حجم ترند سال 1401 یا 2022 را به شما معرفی می کنیم. همچنین، تصاویر و عکس انواع مدل های موی کوتاه زنانه و دخترانه را برای ایده گرفتن، در این مطلب مشاهده خواهید کرد. مجله وقت مد را دنبال کنید.

شیکترین مدل مو کوتاه زنانه
جدیدترین مدل مو کوتاه زنانه 1401

برای انتخاب بهتر مدل موی زنانه، مطلب مدل موی مناسب فرم صورت زنانه چیست؟ کدام مدل مو، مناسب فرم صورت خانم ها است را مطالعه کنید.

مدل مو کوتاه زنانه باب
زیباترین مدل مو کوتاه زنانه

انواع جدیدترین مدل موی کوتاه زنانه و دخترانه

هر روزه، انواعی از جدیدترین و شیک ترین مدل موی کوتاه برای بانوان عزیز وارد دنیای مد و فشن میشود که شاید بسیاری از آنها را ندانید و یا به اسم نشناسید. ما در اینجا، قصد داریم تا چندین مدل موی کوتاه زنانه را به شما معرفی کرده و تصاویر آنها را به شما ارائه دهیم. با استفاده از این سبک مدل های موی کوتاه زنانه؛ مد و استایل زنانه خود را زیباتر از همیشه کنید.

شیکترین و جدیدترین مدل موی کوتاه زنانه
جدیدترین مدل مو کوتاه زنانه

شما میتوانید بر اساس نکات مهمی مانند، فرم صورت، فرم بدن، انواع استایل، رنگ پوست و المان های دیگر، مدل موی کوتاه زنانه مناسب را برای خود انتخاب کنید.

در این رابطه بیشتر بدانید: مدل موی مناسب فرم صورت زنانه چیست؟ کدام مدل مو، مناسب فرم صورت خانم ها است؟.

مدل مو کوتاه زنانه پر و حجیم
مدل مو کوتاه بر حسب فرم صورت

مدل موی کوتاه زنانه کروکات (Crew Cut)

مدل موی زنانه و دخترانه کروکات (Crew Cut)؛ کوتاه ترین مدل مویی است که عموماً خانم ها به آن علاقه‌مند هستند. این سبک از مدل مو، در اندازه کمتر از یک تا 3 سانتی متر در سرتاسر سر، کوتاه میشود، به گونه ای که موها در طرفین و پشت بسیار کوتاه و در بالا و جلو بلندتر از سه سانت هستند.

مدل مو کوتاه زنانه کروکات
مدل مو کروکات، کوتاهترین مدل مو زنانه است.

در رابطه با مدل مو بدانید: شیک‎ترین مدل موی باز مجلسی ۲۰۲۲ کدام است؟! با جدیدترین انواع مدل موی باز مجلسی ۱۴۰۱ آشنا شوید.

مدل موی کوتاه 3 سانتی کروکات زنانه
مدل مو کروکات زنانه

مدل موی کوتاه سزار کات (Caesar Cut)، از محبوب ترین انواع مدل موی کوتاه زنانه سال 1401

مدل موی زنانه کات سزار (Caesar Cut)؛ مشابه مدل کروکات، دارای موهای کوتاهتر در اطراف و پشت سر و بلندتر در بالا و جلوی موها میباشد. همچنین، موهای جلویی تا 6 سانت بلندتر هستند، بنابراین می‌توانید آن را به روش ‌های مختلف مانند چتری ‌های نامتقارن، حالت‌دهی به بالا یا بغل به آنها فرم دهید.

مدل موی کوتاه زنانه سزار
مدل مو سزار زنانه حالت پذیر است.

در مورد مدل مو بخوانید: ۱۱ سبک محبوب از انواع مدل مو زنانه ۱۴۰۱! با محبوب ترین و جذاب ترین مدل موی زنانه ۲۰۲۲ آشنا شوید.

شیکترین مدل موی کوتاه زنانه سزار
مدل مو کوتاه سزار زنانه

مدل موی زنانه پیکسی (Pixie Cut)

مدل موی زنانه پیکسی (Pixie Cut)؛ کمی بلندتر از یک مدل موی خدمه است. به طور کلی، در یک مدل موی خدمه، میتوانید پوست سر را ببینید، زیرا موها خیلی کوتاه هستند. در حالی که در مدل موی کوتاه زنانه پیکسی؛ مو به اندازه ای بلند است که تمام پوست سر را بپوشاند. کوتاهی مدل پیکسی، معمولاً در سرتاسر سر شما یکسان و به یک اندازه است.

مدل مو کوتاه پیکسی یا از بغل خالی زنانه
مدل مو پیکسی زنانه جدید

بیشتر بدانید: شیکترین مدل موی زنانه برای عروسی! با جذاب ترین مدل موی زنانه برای عروسی آشنا شوید.

شیکترین مدل مو کوتاه پیکسی یا از بغل خالی زنانه
شیکترین مدل مو پیکسی زنانه

مدل موی کوتاه حاشیه ای یا فرنچ (Fringe Up)

مدل موی کوتاه حاشیه ای یا فرنچ (Fringe Up)؛ کمی بلندتر از پیکسی (به خصوص در قسمت بالایی سر) میباشد. موهای جلوی سر، به شکل فرهایی با طول های مختلف، کوتاه شده و حالت داده میشوند. این مدل موی کوتاه زنانه؛ یکی از بهترین مدل های موی کوتاه برای خانم هایی است که صورت گردی دارند، زیرا به بالای سر حجم می‌دهد.
برای آشنایی با فرم و مدل صورت خود، این مطلب از مجله وقت مد را مطالعه کنید.

مدل مو کوتاه زنانه پر
مدل مو فرنچ بلندتر از مدل مو پیکسی زنانه است.

در این رابطه بخوانید: انواع مدل موی کوتاه زنانه برای موهای پرپشت! با شیکترین مدل های مو مخصوص موی پرپشت آشنا شوید.

شیکترین مدل مو کوتاه زنانه پر
مدل مو کوتاه فرنچ

مدل موی پیکسی با چتری های نامتقارن، از ترند های مدل موی کوتاه زنانه در سال 1401

هنگامی که می‌خواهید ظاهری فوق العاده داشته باشید، یک مدل موی کوتاه پیکسی با چتری های نامتقارن، ایده خوبی است! در این مدل مو کوتاه برای بانوان؛ موهای کناره یا اطراف سر، بسیار کوتاه هستند، اما موهای جلو به صورت ناهموار کوتاه میشوند. این سبک از کوتاهی مو، از جمله ترندهای مدل موی کوتاه زنانه در سال 1401 بوده است.

مدل مو پیکسی کوتاه زنانه
مدل مو کوتاه پیکسی با چتری نامتقارن

این استایل زنانه برای خانم‌ هایی با پیشانی بزرگ و همچنین صورت های گرد، مناسب میباشد. برای آشنایی با مهمترین و ضروری ترین نکات و روش ها در مد و استایل که باید حتما بدانید، این سری از مطالب وقت مد (https://vaghtemod.ir/) را دنبال کنید.

مدل مو پیکسی کوتاه زنانه جدید
جدیدترین مدل مو پیکسی زنانه

بیشتر بدانید: با انواع رنگ مو بدون دکلره آشنا شوید! انواع روشهای رنگ کردن مو بدون نیاز به دکلره.

مدل موی پیکسی با چتری بلند نامتقارن

مدل موی پیکسی با چتری بلند نامتقارن؛ یکی از بهترین مدل ‌های مو برای زنان بالای 50 سال است، زیرا آنها را جوان‌ تر نشان می‌دهد و موها را حجیم تر می‌کند. در این مدل موی زنانه کوتاه؛ موهای بلند 5 سانتی متر در پشت و طرفین سر هستند، در حالی که قسمت جلویی دارای موهای بلندتر، حالت دار و یا به پهلو است.

مدل مو کوتاه پیکسی با چتری بلند زنانه
مدل مو پیکسی با چتری بلند زنانه

مطالعه بیشتر در زمینه مو: نکات طلایی برای راهنمای انتخاب مدل موی مردانه! چه مدل موی برایتان مناسب است؟.

مدل مو پیکسی با چتری بلند زنانه جدید
مدل مو پیکسی با چتری نامتقارن

مدل موی کوتاه زنانه موهاک (Mohawk)

مدل موی دخترانه موهاک (Mohawk)؛ یکی دیگر از مدل ‌های موی معروف مردانه است که به ندرت در زنان می‌بینید، بنابراین انتخاب بسیار جسورانه‌ای برای بانوان میباشد. مدل موی موهاک، دارای موهای بسیار کوتاه در طرفین و موهای بلند در بالای سر است.

شیکترین مدل موی کوتاه زنانه
مدل مو کوتاه زنانه

مطالعه بیشتر: ۱۱ سبک از انواع مدل شینیون مو زنانه! با شیکترین مدل شینیون خانم ها آشنا شوید (همراه با ویدیو).

مدل موی کوتاه زنانه از بغل خالی سبک فشن
جدیدترین مدل مو کوتاه زنانه

مطالعه بیشتر: روغن ماکادمیا (Macadamia oil)! معجزه زیبایی یا روغن مضر سلامتی!؟ خواص، منبع، فواید، عوارض برای بدن، پوست و صورت.

مدل موی حجیم و کوتاه مرلین، از مدل های کوتاهی مو زنانه در سال 2022

مدل موی حجیم و کوتاه مرلین؛ یکی دیگر از جذاب ترین مدل های کوتاهی مو برای خانم ها در سال 2022 است. این مدل مو زنانه کوتاه؛ الهام گرفته از دهه 50، دارای چتری هایی به طول گوش در جلوی سر میباشد و با امواج حجیم مو، برای فریم صورت طراحی شده است. موهای پشت سر و پهلو نیز با فرهای بزرگ حالت داده می شوند.

مدل مو کوتاه و حجیم زنانه موج دار
مدل مو حجیم و کوتاه مرلین

درباره مو بیشتر بدانید: کراتینه مو چیست؟ معجون زیبایی مو یا دشمن آن!؟ در مورد فواید و عوارض کراتینه مو چه میدانید!؟!.

مدل موی کوتاه زنانه باب (Bob Cut)، ترندترین مدل موی زنانه در سال 2022

در مطلب مدل موی باب (Bob) چیست!؟ 15 مورد از بهترین و جذابترین مدل باب (همراه با ویدیو) به صورت کامل این سبک از مدل مو را آموزش دادیم. مدل موی باب (Bob Cut)؛ یکی از معروف ترین و متداول ترین مدل های کوتاهی مو برای خانم ها میباشد.

جدیدترین مدل مو باب کوتاه زنانه
مدل مو کوتاه باب زنانه

در این نوع کوتاهی زنانه؛ موها از زیر گوش پایین می‌روند و صورت را قاب میکنند. این یک مدل موی بسیار جوان پسندانه است و همچنین برای خانم هایی که فرم صورت مستطیلی یا مربعی دارند، گزینه بسیار خوبی میباشد.

مدل مو باب کوتاه و چتری زنانه
مدل مو باب زنانه

مطالعه بیشتر: ۱۵ مورد از جدیدترین مدل بافت جلو مو! آموزش شیکترین مدل بافت جلوی مو.

مدل موی کوتاه باب حاشیه دار

مدل موی محبوب باب حاشیه دار؛ توسط افراد مشهوری مانند پاریس هیلتون، اما استون و آنا وینتور امتحان شده است. این نوع کوتاهی مو؛ یک مدل موی عالی برای خانم هایی با صورت های مثلثی و کسانی که پیشانی بزرگ دارند، است.

مطالعه بیشتر: آموزش انواع مدل بافت موی زنانه (braid)؛ آموزش شیکترین انواع مدل بافت موی زنانه (همراه با عکس).

مدل مو باب و چتری بلند زنانه
جدیدترین مدل مو باب

مدل موی کوتاه زنانه باب بلند یا لوب

در مدل موی باب بلند یا لوب دخترانه، موهای شما تا شانه پایین می‌آیند و می‌توانید به روش‌ های مختلف موج‌دار، صاف و مجعد به آنها حالت دهید.

مدل مو باب و چتری زنانه بلند
مدل مو باب بلند

مدل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *