ست کردن رنگ سبز با لباس های دیگر؟! شیکترین تکنیک های ویژه ست کردن لباس رنگ سبز

رنگ سبز؛ از خود طبیعت گرفته شده و نماد قدرت، خرد، آرامش و اعتماد به نفس است. این رنگ، اثر آرامش‌بخشی بر فرد دارد، استرس را از بین می‌برد و احساس راحتی و آسایش به انسان می‌دهد. راز همیشه داشتن استایل بی عیب و نقص این است که چگونه رنگ لباس خود را به خوبی ترکیب و یا ست کنید؟ با روش های ست کردن رنگ سبز با سایر لباس ها آشنا هستید؟ آیا با تکنیک های ست کردن رنگ سبز آشنا هستید؟ درباره انواع روش ست کردن رنگ سبز با لباس اطلاعات لازم را دارید؟
تطبیق و هماهنگ کردن رنگ‌ها با یکدیگر به اندازه تناسب لباس‌ها، مهم است. بنابراین ما تمام اطلاعات لازم درباره ست کردن لباس با رنگ سبز را در این بخش از سری مطالب آموزش مد و استایل با شلوار بگ چی بپوشیم تا خوشتیپ شویم!؟ تکنیک های ست کردن لباس با شلوار بگ از مجله وقت مد (https://vaghtemod.ir/)، به شما آموزش میدهیم تا راحت‌تر بتوانید لباس‌ها و اکسسوری های خود را با این رنگ زیبا بپوشید.

ویژگی های رنگ سبز از نظر روانشناسی و تیپ شناسی

درمطالب قبلی درباره رنگ سال 2023 چیست؟ رنگ سال 1402 چیست و چگونه آن را ست کنیم؟ توضیح دادیم. همانطور که می‎دانید، رنگ سبز از ترکیب رنگ‌های زرد و آبی به دست می‌آید. رنگ سبز از نظر رنگ شناسی؛ بستگی به مقدار زرد و آبی همچنین میزان رنگ سفیدی (برای روشنی بیشتر) که دارد، می‌تواند ملایم‌تر و یا تیره تر (سبز سدری، سبز پاستلی، سبز زیتونیو …) باشد.

پیراهن ساحلی گلدار سبز رنگ، نمونه ای از ست کردن رنگ سبز
افرادی که رنگ سبز را دوست دارند عموما دنبال نظم و کنترل هستند و از جنگیدن بیزار

از نظر روانشناسی رنگ ها، افرادی که سبز را به عنوان رنگ مورد علاقه خود برای لباس‌های روزمره و یا مهمانی‌ها انتخاب می‌کنند، برای هماهنگی درونی، نظم و کنترل خود همواره در حال تلاش هستند. به علاوه، آنها جنگیدن را دوست ندارند، اما در عوض به دنبال کاهش تعارض می‌باشند.

درباره ترند در رنگ بدانید : جذابترین رنگ مو سال 1402 چیست؟ ترند رنگ مو 2023! با رنگ موی مد سال آشنا شوید.

شومیز سبز رنگ زنانه ساتن
رنگ سبز حاوی انرژی از طبیعت است.

از طرفی، دوستداران رنگ سبز، تمایلی به انجام کارهای عجولانه و اقدامات ناگهانی ندارند و ترجیحا وضعیت موجود را مشاهده کرده و سپس اقدام به انجام آن چیز می‌کنند. اساسا رنگ سبز، حاوی انرژی بالقوه پنهان طبیعت است که ما با انتخاب آن به اعتماد به نفس خود در زندگی، تلاش می‌کنیم.

انواع تناژ و ترکیب رنگ سبز

 • رنگ سبزآبی
 • رنگ سبز زیتونی
 • رنگ سبز آدامسی
 • رنگ سبز سدری
 • رنگ سبز پسته ای
 • رنگ سبز پاستلی
 • رنگ سبز زمردی
 • رنگ سبز تیره

درباره ست کردن انواع رنگ بیشتر بدانید: انواع روش های ست کردن لباس با رنگ بنفش.

9 رنگ که سبز ست میشود چیست؟ رنگ های که در ست کردن رنگ سبز با لباس برای شما مفید است!

به گزارش preview، 9 رنگ که میتواند آن را با انواع لباس سبز رنگ ست کنید شامل موارد زیر است:

 • رنگ سفید، یکی از بهترین رنگ ها برای ست کردن با رنگ سبز
 • رنگ قهوه ای روشن که ترکیب زیبایی با سبز خواهد بود
 • رنگ قهوه ای تیره
 • رنگ آبی (میتوانید انواع شومیز سبز رنگ خود را با شلوار بی آبی به زیبایی ست کنید)
 • رنگ زرد، یکی از بهترین رنگ ها برای ست کردن با رنگ سبز است.
 • رنگ بنفش
 • صورتی
 • انواع مختلف از سایه های رنگی سبز کم رنگ و پر رنگ
 • رنگ مشکی

لباس رنگ سبز با چه رنگ لباس‌هایی ست کنیم!؟

در مطالب قبلی مجله وقت مد (https://vaghtemod.ir/) همه حقایق رنگ گرم و رنگ سرد را بازگو کردیم. در پایین، 12 مورد از رنگ‎هایی را که به راحتی با انواع رنگ سبز قابل ست شدن هستند را معرفی می‌کنیم. تمام روش های ست کردن لباس رنگ سبز با رنگ های شیک دیگر را آموزش ببینید.

ترکیب رنگ سبز با لباس سفید! ست کردن رنگ سبز با رنگ سفید

برای اطمینان بیشتر در انواع استایل خود، لباس‌ سبز خود را با سایر لباس‌های سفید ترکیب کنید. رنگ سفید، پادشاه رنگ‌های خنثی و یکی از ساده‌ترین و زیباترین رنگ‌ها برای ست کردن با بقیه رنگ لباسها از جمله سبز می‎باشد.
به عنوان مثال، شما می‎توانید یک پیراهن سفید را با صندل و یک کیف سبز، بپوشید. در نتیجه به ظاهری ساده اما بسیار شیک که رنگ سبز در آن برجستگی دارد، دست می‌‌یابید.

لباس سبز رنگ خود را با استایل سفید ست کنید. برای مثال از ست کردن و ترکیب رنگی مانتو سفید و شلوار سبز رنگ استفاده کنید.

ست کردن رنگ سبز با لباس سفید
لباس سبز رنگ خود را با رنگ سفید ست کنید.

درباره ترند رنگ ها بدانید: مانتو رنگ سال 1402، با جدیدترین مدل مانتو سال 1402 یا 2023 آشنا شوید.

ترکیب رنگ سبز با لباس مشکی، یکی از بهترین گزینه ها برای ست کردن رنگ سبز

درباره ست کردن رنگ سبز، بهتر است بدانید که ترکیب زیبای رنگ‎های مشکی و سبز را می‌توان تقریباً برای هر مناسبتی پوشید. درصورتیکه به آنها (لباس‌های سبز و مشکی) کمی اکسسوری و یا لباس سفید نیز اضافه کنید، یک استایل بسیار شیک و جالب به دست می‌آورید.
از آنجایی که رنگ سیاه، جزء رنگ‌های خنثی است؛ با تمام انواع رنگ سبز عالی به نظر خواهد رسید. چرا که رنگ‌های خنثی به راحتی با بقیه رنگ‌ها ست می‌شوند.

لباس رنگ سبز خود را با لباس مشکی ست کنید. به عنوان مثال، از شومیز سبز رنگ و شلوار مشکی در استایل خود استفاده کنید.

ست شومیز مشکی با دامن پلیسه ای سفید رنگ و کیف مشکی، نمونه ای از ست کردن رنگ سبز با رنگ سفید
رنگ سیاه چون خنثی می‌باشد با لباس سبز ست زیبایی می‌شود

بیشتر بدانید: جدیدترین انواع مدل تونیک و شومیز ابروبادی.

ست کردن رنگ سبز با لبا‌س‌های سیاه و سفید

حال، میخواهیم رنگ سبز را با لباس‌هایی که دارای طرح و یا الگوی سیاه و سفید (طرح راه راه یا خال خالی سفید و مشکی) هستند، ترکیب کنیم. دراصل، لباس سیاه و سفید، گویا است و رنگ سبز به آن رنگ و بویی خاص می‌بخشد. چنانچه رنگ سبز تیره را با لباسهای سفید و مشکی ست کنید، به زیبایی می‌درخشید. میتواند مد و استایل زنانه خود را با مانتو وست راه راه سیاه و سفید و شلوار سبز رنگ ست کنید.
یکی از بهترین گزینه ها در ست کردن رنگ سبز با لباس، استفاده از سایه های رنگی سیاه و سفید است. تمام راز های مهم داشتن استایل زیبا را در مجله وقت مد (https://vaghtemod.ir/) آموزش ببیند.

ست دامن سبز رنگ بلند با شومیز و کیف مشکی، مدلی از ست کردن لباس رنگ سبز با مشکی
ست لباس سبز با رنگ سفید و مشکی خاص و شیک می‌شود.

درباره جادوی رنگ ها بدانید: چه رنگهای شما را لاغر تر نشان میدهد؟ چه طرح هایی شما را لاغرتر نشان میدهد!؟.

ست کردن رنگ سبز با لباس قهوه ای یا بژ، یکی از تکنیک های ست کردن رنگ سبز

ست کردن رنگ سبز با لباس قهوه ای یا بژ؛ ترکیبی است که در خود طبیعت وجود دارد و جذابیت زیادی دارد. در واقع، شاخ و برگ سبز با چوب و ساقه های شنی و خاکی رنگ (یا قهوه ای) به ایجاد ظاهری طبیعی و بسیار هماهنگ کمک خواهد کرد.
به طور کلی، رنگ زرد مایل به قهوه ای (خاکی) یا مایل به قرمز (شکلاتی) با لباس‌های سبز روشن گرم (زیتونی) و همچنین رنگ‌های سبز مایل به فیروزه ای (یشمی، زمردی) عالی به نظر می‌رسند. ترکیب شلوار قهوه ای و بلوز سبز رنگ، نمونه ای از این ست لباس است.

پیراهن مجلسی زنانه سبز رنگ با حاشیه کرم، یکی از نمونه ست کردن رنگ سبز با لباس است.
ست لباس سبز رنگ با رنگ قهوه ای و بژ جذاب است.

مطالعه بیشتر: با شلوار بگ چه بپوشیم تا خوشتیپ شویم!؟ تکنیک های ست کردن لباس با شلوار بگ.

ترکیب رنگ سبز با لباس زرد! ست کردن رنگ سبز با رنگ زرد

اگر دوست دارید با استفاده از مزه رنگ ها، کمی بیشتر برای استایل مردانه و سبک خود ریسک کنید، می‌توانید یک کت و شلوار سبز نعنایی را با تاپ و کیف زرد پاستلی ترکیب نمایید. بدون شک به نتیجه ای فوق العاده دست خواهید یافت. رنگ زرد، یکی از رنگ‌های مشابه سبز می‌باشد، بنابراین ارتباط نزدیکی با هم دارند و برای ایجاد کنتراست کوچک با نتیجه بی نظیر، عالی هستند.

ست کردن لباس رنگ سبز و زرد رنگ، بسیار جذاب و ایده آل خواهد بود.

ست شلوار سبز رنگ با شومیز زرد، مدلی از ست کردن لباس رنگ سبز با زرد رنگ
رنگ زرد به سبز نزدیک است لباس سبز خود را با رنگ زرد ست کنید.

مطالعه بیشتر در زمینه استایل: با شلوار بگ چی بپوشیم تا خوشتیپ شویم!؟ تکنیک های ست کردن لباس با شلوار بگ.

ست رنگ سبز با لباس‌های قرمز، تکنیک ست کردن رنگ سبزبا قرمز

ست رنگ سبز با لباس‌های قرمز، ترکیب متضاد، رسا و فعالی است. در عین حال، این رنگ‌ها به شدت بر یکدیگر تأکید می‌کنند و همینطور می‌توانند در تضاد باشند. بنابراین نکته اصلی این است که در کنتراست استفاده از رنگ سبز و قرمز، زیاده روی نکنید. به عنوان مثال از لباس‌های سبز رنگ بهره گرفته و از رنگ قرمز برای اکسسوری‌ها (کیف و کفش) استفاده نمایید.

ست شلوار سبز رنگ با شومیز قرمز خالدار سفید
ست لباس سبز و قرمز در عین تضاد شیک است.

در مورد کیف بیشتر بدانید: ۱۹ سبک از انواع مدل کیف زنانه! کدام مدل کیف زنانه، استایل شما را لاکچری می کند؟!.

علاوه بر این، لباس سبز و قرمز را با رنگ‌های مشکی، سفید، پاستلی (زرد، صورتی، بژ) یا لباس چاپ شده‌ای که یکی از این رنگ‌ها را دارد ترکیب کنید، اینکار به کاهش مقاومت رنگ‌های متضاد کمک می‌کند. ترکیب رنگ‌های سبز و قرمز روشن، احساسی پویا و به یاد ماندنی به ما می‌دهد.

مطالعه بیشتر در مورد ترند ها: حیوان سال 1402 چیست؟ نماد حیوان سال 2023 چیست؟ حیوان سال تولد شما چیست و چه خصوصیاتی دارد؟.

ترکیب رنگ سبز با لباس‎های نارنجی

نارنجی؛ رنگ دیگری است که با لباس‌های سبز ست میشوند و استایل شما عالی به نظر خواهد رسید. شما می‌توانید یک کیف و کفش نارنجی را با لباس سبز لیمویی یا زمردی بپوشید که ترکیب فوق العاده ای خواهد داشت و استایل شما را شیک‌تر می‌کند. خصوصیات گفته شده برای ست کردن رنگ سبز با نارنجی، مشابه با نارنجی هستند و می‌توان از همان نکات برای ست کردن لباس سبز با رنگ نارنجی نیز بهره گرفت.

پیراهن مجلسی سبز رنگ با ترکیب نارنجی
ست رنگ لباس سبز و نارنجی عالی است.

مطالعه بیشتر: جدیدترین و شیک ترین انواع مدل لباس مجلسی زنانه! با زیباترین مدل مجلسی بانوان آشنا شوید.

ست رنگ سبز با لباس بنفش یا یاسی

در مطالب قبلی مجله وقت مد آموزش دادیم که با چه مدل و رنگ لباسی چاق تر به نظر برسیم!؟ و بهترین مدل و رنگ مانتو برای افراد چاق چیست. رنگ آبی موجود در رنگ‌های بنفش و یاسی به ترکیب آن با رنگ سبز کمک می‌کند. به عنوان مثال، ترکیب لباس‌های بنفش با سبز زمردی، تیره و یا یشمی، شما را بسیار مجلل و اعیانی نشان می‎دهد. چرا که رنگ‌های گل یاس، بنفش (رنگ سال)، اسطوخودوس و آمیتیست از رنگ اولیه شاخ و برگ‌ها حمایت می‌کند.

ست دامن پلیسه ای سبز رنگ با شومیز یاسی رنگ
ترکیب رنگ لباس سبز با لباس یاسی یا بنفش استایل شما را مجلل و اعیانی نشان می‌دهد.

مطالعه بیشتر: تاثیر رنگ در یادگیری چیست؟ چه رنگی در تقویت حافظه، ذهن و یادگیری شما تاثثیر فوق العاده دارد؟.

ترکیب رنگ سبز با لباس آبی فیروزه ای

همانطور که در بالا گفتیم، یکی از رنگ‌های تشکیل‌دهنده رنگ سبز؛ آبی است. بنابراین رنگ‎های سبز را به آسانی می‎توان با لباس‌های آبی فیروزه ای ست کرد. بهتر است به شیوه ای کاملا جسورانه این دو رنگ را با یکدیگر ترکیب کنید. ست لباس‌های سبز و آبی برای مناسبت‌های عروسی، مهمانی و یا دوستانه بسیار عالی خواهد بود.

ست شلوار بگ سبز با شومیز و کت آبی و طوسی
لباس سبز رنگ خود را به راحتی با رنگ آبی فیروزه ای ست کنید.

مطالعه بیشتر: انواع چرم (Leather) را بشناسید! شناخت ویژگی و کاربرد انواع جنس چرم.

ست رنگ سبز با لباس صورتی! استایل سبز رنگ خود را با رنگ صورتی ست کنید

پالت رنگ‌های روشن از جمله صورتی، سرزنده و تابستانی است. برای یک قرار ملاقات عاشقانه، ست رنگ سبز با لباس‌های صورتی ایده آل می‎باشد. برای مثال، لباس‌های رنگ سبز زمردی با اکسسوری‌های صورتی تیره، عالی به نظر می‌رسند.

پیراهن بلند دخترانه سبز، زرد و صورتی
ست رنگ لباس سبز و صورتی استایل شما را ظریف و زنانه نشان می‌دهد.

رنگ‌های صورتی پاستلی، وقتی که با لباس‌هایی به رنگ سبز زیتونی ترکیب شوند، حتی ظریف‌تر و زنانه‌تر شما را نشان می‌دهد. می‌توانید، اکسسوریهای سبز رنگ را با یک شلوار جین گشاد و یک شومیز صورتی رنگ ترکیب کنید.

تمام مطالب مربوط به زیبایی و آرایش را در این سری از مطالب مجله وقت مد بخوانید.

ترکیب رنگ سبز با لباس خاکستری

در رابطه با رنگ‌های خنثی، یکی دیگر از ترکیب‌های بی عیب و نقص در ست کردن رنگ سبز، ست لباس‌های سبز و خاکستری است. به عنوان مثال، شما می‌توانید یک پیراهن سبز پاستلی، ترکیب شده با شلوار جین را با یک تی‌شرت خاکستری رنگ ست نمایید. ست لباس‌های سبز و خاکستری برای فصل پاییز عالی است.

ست شومیز سبز رنگ با دامن طوسی یا خاکستری
ست لباس سبز رنگ و خاکستری برای فصل پاییز ایده آل است.

بیشتر بدانید: تفاوت شلوار مام فیت و مام استایل (Mom Style) چیست؟ چگونه ست جذابی با این شلوارها داشته باشیم؟.

ست کردن رنگ سبز با لباس کرمی

یکی از ست‌های بسیار زیبا و شیک، ترکیب کتی سبز رنگ با تاپ سفید همراه با شلوار بژ و صندل‌هایی به رنگ کرمی می‌باشد. همچنین، ترکیب کیفی که با این استایل همخوانی دارد، ظاهری بسیار شیک به شما می‌دهد. تن‌ رنگ‌های گرم و ملایم با رنگ سبز در تضاد هستند و در نتیجه ترکیبی ایده‌آل ایجاد می‌کنند.

ست شومیز یا بلوز سبز رنگ با دامن کرم طرحدار
لباس سبز و کرم با هم در تضاد هستند و در عین حال ست جذابی را با هم تشکیل می‌دهند.

مطالعه بیشتر: انواع پارچه و ویژگیهای آنها! چه جنس و نوع پارچه ای مناسب است؟!.

نحوه ست کردن دامن سبز با بقیه لباس‎ها

یک دامن چین‌دار سبز با طول‌های مختلف (کوتاه یا بلند) را با یک شومیز، تیشرت، بلوز و یا تاپ سفید رنگ و یک جفت صندل یا کتانی مشکی یا سفید ست کنید. همچنین، می‌توان یک دامن مدادی چرمی یا پارچه ای راسته و با کمر بلند را به راحتی با یک پیراهن سفید رنگ کلاسیک، یک کت مشکی و کفش ورزشی ترکیب کرد.

ست دامن بلند سبز رنگ با شومیز سفید زنانه
ست دامن سبز رنگ با شومیز یا بلوز سفید

بیشتر بدانید: دامن مناسب اندام مختلف زنانه چیست؟ راهنمای انتخاب دامن بر اساس انواع فرم بدن.

نحوه ست کردن شومیز یا بلوز سبز با انواع استایل

شومیز یا بلوز ابریشمی و یا ساتن سبز رنگ را می‌توان با موارد زیر در استایل خود تکمیل کرد:

 • شلوار مشکی و کفش نیم بوت
 • شلوار جین آبی تیره یا سورمه ای و روسری سرمه ای
 • یک تاپ بدون آستین با یک دامن مدادی چهارخانه آبی و سبز را با یک کیف کرمی و کفش پاشنه بلند و یک کت کرمی رنگ بپوشید.
 • شلوار و کفش آبی و کیف نقره ای را با یک شومیز و یا بلوز سبز رنگ ست کنید.
ست شومیز یا پیراهن سبز رنگ با شلوار مشکی
ست کردن شومیز سبز رنگ با لباس های دیگر

مطالعه بیشتر: شلوار برمودا (Bermuda pants) چیست؟ ترندترین انواع مدل شلوار برمودا در سال 2022 و نحوه ست کردن آن.

چگونگی ست کردن ژاکت یا کت سبز

شما به آسانی می‌توانید یک ژاکت ضخیم زمستانی و یا یک کت شیک سبز را با گزینه های زیر (لباس و اکسسوری) هماهنگ و ترکیب نمایید:

 • شلوار جین آبی کلاسیک و کیف قهوه ای
 • دامن پارچه ای سبک با یک عدد کفش راحتی و یا صندل قهوه ای رنگ و یک کیف زنجیر دار طلایی
 • دامن بلند زغالی رنگ پولک‌دار

بیشتر بدانید: استایل و لباس مناسب مردان چاق چیست؟ نکات مهم در تیپ آقایان چاق.

9 رنگ که سبز ست میشود چیست؟ رنگ های مناسب برای ست کردن رنگ سبز کدام است؟

همانطور که در این مطلب از مجله وقت مد (https://vaghtemod.ir/) توضیح دادیم، رنگ های مهم و اساسی برای ست کردن با رنگ سبز شامل سفید، قهوه ای، خردلی، مشکی و … است.

ویژگی های رنگ سبز از نظر روانشناسی و تیپ شناسی

رنگ سبز از نظر رنگ شناسی؛ بستگی به مقدار زرد و آبی همچنین میزان رنگ سفیدی (برای روشنی بیشتر) که دارد، می‌تواند ملایم‌تر و یا تیره تر (سبز سدری، سبز پاستلی، سبز زیتونیو …) باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *