ریمو ابرو چیست؟ انواع روش ریمو ابرو یا پاک کردن تاتو ابرو و عوراض آن

یکی از رایجترین اتفاقات پس از انجام تاتو ابرو، خسته شدن و یا نامتقارن بودن تاتوی ابرو است که نیاز دارید با روش های خاصی مانند ریمو ابرو، آنها را پاک کنید. اما چه روش های برای ریمو ابرو یا پاک کردن تاتوی ابرو وجود دارد؟ کدام روش مناسب تر و ایمن تر است؟ آیا استفاده از ریمو و یا پاک کردن تاتوی ابرو روش ایمن و مناسبی است؟
در این سری از مطالب آموزشی زیبایی و آرایش از مجله سلامتی وقت مد (https://vaghtemod.ir/)، شما را با حقایق بسیار مهمی درباره ریمو ابرو آشنا خواهیم کرد.

ریمو ابرو چیست؟

ریمو ابرو (Tattoo Removal eyebrow) در واقع روشی است که به کمک آن، تاتوی ابروی شما را پاک می‌کنند. این کار به وسیله لیزر های مخصوص و یا مواد مخصوص ریمو ابرو انجام خواهد شد که در ادامه درباره آن ها توضیح خواهیم داد.
این روش همانند میکروشیدینگ ابرو، بوتاکس ابرو و … در زیبایی ابروی شما تاثیر زیادی دارد. برای مشاهده جدیدترین مطالب علمی و آموزشی سلامت و زیبایی مو، این سری از مطالب مجله وقت مد را مشاهده کنید.

ریمو ابرو در واقع روشی است که به کمک آن، تاتوی ابروی شما را پاک می‌کنند
ریمو ابرو در واقع روشی است که به کمک آن، تاتوی ابروی شما را پاک می‌کنند

چرا ریمو ابرو یا پاک کردن تاتوی ابرو را انجام می دهند؟

دلایل مختلفی برای ریمو ابرو وجود دارد. ممکن است شما تاتوی ابروی خود را دوست نداشته باشید و یا ابروی شما نامتقارن باشند و یا قصد تغییر مدل آن را دارید، برای همین از ریمو کردن ابرو که در ایران منظور از آن، پاک کردن تاتوی ابرو است، استفاده می‌شود.

درباره زیبای و سلامت ابرو بدانید: همه حقایق مهم در مورد فیلر ابرو را بدانید! عوارض، مزایا، ماندگاری، مراقبت های لازم فیلر ابرو یا ژل ابرو و همچنین فواید، عوارض و آموزش استفاده از ژل ابرو را بدانید!.

انواع روش ریمو ابرو

به صورت کلی، از دو روش برای پاک کردن تاتو ابروی و یا ریمو کردن آن، استفاده می‌کنند که در پایین این مطلب از سری مطالب آموزشی زیبایی و مراقبت از ابرو، توضیح داده شده است.

انواع روش ریمو ابرو
انواع روش ریمو ابرو را در مجله وقت مد بخوانید

انجام ریمو ابرو با استفاده از مواد مخصوص

تاتو، با استفاده از تزریق رنگ به زیر پوست، به دلایل مختلفی مانند ریزش ابرو انجام می‌شود. این رنگ ها دائمی بوده و در زیر پوست خواهند ماند که البته با مشکلات خاص خود همراه است.
در روش ریمو ابرو یا همان پاک کردن تاتوی ابرو؛ با استفاده از مواد مخصوص، فرد متخصص، موادی که باعث حل شدن جوهر تاتو می‌شود را به زیر پوست تزریق خواهد کرد.

در این زمینه علت ریزش ابرو چیست؟ با راه درمان ریزش ابرو آشنا شوید! را مشاهده کنید.

این روش از ریمو ابرو با مواد، باعث از بین رفتن اثرات و جوهر تاتوی ابرو شده و اثرات باقی مانده آن را از زیر پوست خارج می‌کنند.

عکس قبل و بعد از ریمو ابرو
عکس قبل و بعد از ریمو ابرو در مجله وقت مد

درباره زیبایی ابرو بدانید: انواع مدل ابرو زنانه، (راز های مخفی) جدیدترین و شیک ترین مدل ابرو سال.

استفاده از لیزر برای ریمو کردن ابرو و یا پاک کردن تاتو ابرو

استفاده از لیزرهای مخصوص، بهترین روش برای ریمو کردن ابرو است. لیزرها، به دلیل قدرت بالایی که دارند، میتوانند به بخش خاصی از پوست نفوذ کرده و با برخورد به مواد تشکیل دهنده تتو، آن ها را در هم می‌شکنند. پس از آن، بخش های ریز شده مواد تاتو، در بدن دفع خواهد شد. این کار توسط پزشک و در کلینیک های مخصوص انجام می‌شود.

بیشتر بدانید: جدیدترین مدل لیفت ابرو و لمینت ابرو ! با ترند ترین و شیکترین مدل های لمینت و لیفت ابرو آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *