بهترین مدل مانتوی تابستانی زنانه! شیکترین مدل مانتو تابستانه 1402

با فرا رسیدن فصل تابستان و گرمای شدید، همه دختران و بانوان به دنبال مدل مانتوی تابستانی مناسب این آب و هوا هستند تا بتوانند علاوه بر تحمل گرمای طاقت فرسا، استایل شیک و زیبایی داشته باشند. مانتوی تابستانه 1402، در انواع مدل و طرح‌های رنگ روشن و با پارچه های نخی، ابروبادی و … وجود دارد که در ادامه کامل شرح داده ایم.
در این بخش از سری مطالب آموزش مد و استایل از مجله وقت مد، شکیترین و جدید ترین انواع مدل مانتو تابستانی و روش های ست کردن آن ها را خواهید خواند.

مدل مانتو شومیزی جلو دکمه دار تابستانی
مدل مانتو جدید تابستانی

در مطالب قبلی درباره انواع مدل مانتو توضیح دادیم. برای داشتن بهترین استایل زنانه در تابستان، باید از انواع مدل مانتو خنک استفاده کنید. خوشبختانه در دنیای مد و استایل زنانه امروز، طراحی های متنوع و جذابی از مانتوهای گشاد و جلو باز گرفته تا مدل‌های اسپرت و حریر، برای همه سلیقه ها وجود دارد. اما باید بدانید که کدام مدل برای شما مناسب است.

مدل مانتو ساحلی دو تکه
مدل مانتو تابستانی

مطالعه بیشتر: روبدوشامبر چیست؟ با انواع مدل روبدوشامبر زنانه و مردانه جدید آشنا شوید.

جدیدترین و بهترین مدل های مانتو تابستانی

در فصل تابستان و هوای گرم، یکی از جذابترین و شیک ترین استایل های خود را با انواع مدل مانتوهای نخی، اسپرت، مانتو کتی، حریر، ابروبادی، مدل جلوباز و مدل دامنی و… را با انواع مدل شلوار مناسب که در مجله وقت مد معرفی شده است، ست کنید. شما میتوانید از انواع مدل شلوار نیم بگ برای ست کردن با مانتو های تابستانی استفاده کنید.

مانتو بلند جلو باز و ابروبادی خنک تابستانی سه رنگ گرم و شیک
در فصل تابستان از مانتوهای مناسب فصل گرما و رنگ روشن بهره بگیرید.

برای استفاده از جدیدترین و بهترین مدل های مانتو تابستانی، باید از اکسسوری های مناسبی مانند انواع کیف زنانه و انواع مدل شلوار زنانه استفاده کنید.

مدل های مانند جدیدترین مدل مانتو شومیزی میتواند استایل شما را زیباتر و شیک تر کند. این مدل مانتو، برای استفاده در فصل تابستان، بسیار ایده آل است.

مدل مانتو نخی تابستانی جدید کرم و سفید دخترانه
جذاب ترین مدل مانتو تابستانی دخترانه

مطالعه بیشتر: لباس مناسب برای سفر شمال! بهترین استایل و تیپ برای سفر شمال چیست!.

مدل مانتوی ابروبادی، از بهترین انواع مانتو تابستانه

یکی از به روز ترین مدل مانتوی تابستانی زنانه که اخیرا نیز، ترند شده است، شیک‌ترین و جدیدترین مدل مانتو ابروبادی می‌باشد. مانتوی ابروبادی؛ بسیار خنک و سبک بوده و در طرحهای ساده، گلدار و یا تکرنگ در رنگهای تیره و روشن تولید می‌شود و برای آب و هوای گرم ایده آل است.

مدل مانتو جلوبسته ابروبادی تابستانی زنانه سه رنگ
مانتو ابروبادی بسیار خنک و سبک است و مناسب فصل تابستان

شما این مانتوهای تابستانی را در مدلهای متنوع کوتاه، جلوباز و بلند، اسپرت و چین دار میتوانید تهیه کنید. بهتر است در فصل های گرم سال مانند تابستان و بهار، از مانتو ابروبادی با رنگ های روشن و یا رنگ های سرد استفاده کنید.

مدل مانتو ابروبادی زنانه بلند و جلو باز
مدل مانتو ابروبادی تابستانی زنانه

درباره استایل لوکس بدانید: چرا باید لباس خواب ساتن ابریشم بپوشیم؟ 6 ویژگی مهم لباس خواب ساتن ابریشم.

2- مانتو تابستانی لینن نخی

مانتوی لنین نخی؛ یکی دیگر از انواع مدل مانتوی تابستانی زنانه است که امروزه بسیار طرفدار پیدا کرده اند. مدل مانتوی لنین نخی، بسیار سبک و خنک هستند. مانتوی لنین در رنگهای ساده و شاد تابستانه و مدلهای کتی، یقه دار، مدل گشاد و ست با شلوار مام استایل یا مام فیت همرنگ خود به فروش میرسند.

اگر استایلیست (Stylist) هستید، به خوبی میدانید که این مدل از مانتو، از اکسسوری های مهم در لباس زنانه است که باید در فصل های گرم سال استفاده کرد.

مدل مانتو شومیزی جلو بسته دخترانه لنین نخی تابستانه
مانتو لنین در رنگ و مدل های متنوع مناسب فصل گرم تابستان

همانطور که در مطلب انواع جنس پارچه و ویژگی های آن ها توضیح دادیم، مانتوی لنین، کشسانی ندارد و کمی آهاردار است. همچنین این جنس از پارچه مانتو تابستانی، چروک نشده و معمولا آبرفت دارند. مانتوهای لنین، مناسب برای بهار و تابستان در مدلهای کوتاه و بلند و اورال وجود دارند.

مدل مانتو جلو باز و بلند نخی ابروبادی تابستانی سبز آبی
مانتوهای لنین، مناسب برای فصل بهار و تابستان است.

مانتو لنین تابستانی را میتوان با روسری مینی اسکارف یا بی بی اسکارف به زیبایی ست کرد. سعی کنید از ترکیب رنگ های گرم و سرد برای ست کردن این مدل مانتو استفاده کنید.

مدل مانتو کتی جدید تابستانی
مدل مانتو تابستانی شیک

بیشتر بدانید: بهترین مدل مانتو برای افراد چاق! تکنیک های مخفی در انتخاب مانتو مناسب برای بانوان چاق.

مدل مانتو تابستانه دلتا کراش

اخیرا پارچه های دلتا کراش، بسیار جذاب با طرحی زیبا و چشمگیر وارد بازار شده است. این پارچه ها مناسب فصلهای گرم سال بوده و برای دوخت انواع مانتو تابستانی، شلوار، دامن، شومیز و پیراهن‌های بلند ساحلی و مدلهای اورال در نظر گرفته میشوند.

مدل مانتو تابستانی جلو باز جدید
جدیدترین مدل مانتو تابستانی

مانتو تابستانی کراش را با انواع شلوار نیم بگ و شلوار واید لگ ست کنید. مانتوی دلتا کراش، کشی، آهار دار و خنک است و در رنگهای روشن و سفید عالی به نظر میرسد که میتوانید بر اساس انواع استایل خود آن را با مدل کیف زنانه مناسب، ست کنید.

مدل مانتو بلند جلو باز تابستانی نخی سبز رنگ
مانتو از جنس دلتا کراش مناسب هوای گرم

مطالعه بیشتر: 8 دلیل مهم برای اینکه چرا باید لباس خواب و لباس زیر بپوشیم؟!.

مدل مانتو اسپرت تابستانه، ترند فصت های گرم

دوستداران استایل و سبک اسپرت، در فصل تابستان نیز نگران انتخاب مدل مانتوی تابستانه خود نباشند. مدل مانتوهای اسپرت را در رنگ های روشن انتخاب و کنید و با انواع مدل شلوار اسکینی ست کنید.

مدل جدید از مانتو کوتاه و اسپرت تابستانی دخترانه به رنگ سرخابی
مدل مانتو اسپرت با جنس پارچه خنک مناسب فصل تابستان

بعضی از مدل های مانتو اسپرت را میتوان در تابستان با شلوار کارگو یا شلوار شش جیب ست کرد. ترکیب این شلوار و مانتو، میتواند استایل خنکی را برایتان فراهم کند.

مدل مانتو شومیزی، خنک و تابستانی

دختران جوان با استفاده از یک شومیز جلو دکمه دار با آستین مچ دار، کشی و حتی ساده در رنگ تابستانه سفید و حتی رنگهای روشن یا تیره تر، استایل خود را در این فصل گرم، تکمیل کنند. برای آموزش بیشتر در این باره، مطلب جدیدترین مدل مانتو شومیزی! با روش های ست کردن انواع مانتو شومیزی، ترند سال جدید آشنا شوید در مجله وقت مد مشاهده کنید.

مانتو شومیزی ابروبادی دخترانه مناسب تابستان به رنگ گلبهی
با استفاده از مانتو شومیزی خنک و کتانی استایل تابستانی خود را تکمیل کنید.

قطعا یک جفت کتانی سفید رنگ و یا صندل با این مانتوی شومیزی جذابتر به نظر میرسد. همچنین میتوانید با استفاده از یک کمربند مشکی، اندام خود را کمی کشیده تر و بلندتر کنید. مانتو شومیزی را با انواع مدل شلوار بگ ست کنید.

مدل مانتو شومیزی جلو بسته
جدیدترین مدل مانتو تابستانی زنانه
مدل جدید مانتو جلو باز تابستانی گلدار و ساده ست با دامن پلیسه
مدل مانتو تابستانی جدید دخترانه

شما به راحتی میتوانید از طریق اینستاگرام مجله وقت مد به آدرس: https://www.instagram.com/vaghtemod/، مدل دلخواه مانتوی تابستانی سال 1402خود را مشاهده و انتخاب نمایید.

مدل مانتو ژاکارد جدید
مدل مانتو اینستاگرامی

مانتو دامنی بلند زنانه تابستانی 1402

برخی از انواع مانتوهای تابستانی در مدلهای دامنی و گشاد بلند، همراه با یک شومیز ساده سفید یا کرمی، ست میشوند که یکی از بهترین گزینه های مدل مانتوی تابستانی زنانه است.

مدل جدید از مانتو جلوباز و بلند ابروبادی سفید رنگ تابستانی
مانتو بلند و تابستانی خود را با یک شومیز سفید و صندل شیک ست کنید.

میتوان این مانتوها را با یک جفت کفش صندل پاشنه دار یا کتانی و همراه با یک دامن یا شلوار مدل گشاد یا بگ پوشید تا علاوه بر داشتن یک استایل جذاب، در فصل تابستان خنک شوید. این مدل مانتو تابستانی را با شلوار برمودا ست کنید.

مدل مانتو بلند و جلو باز زنانه ست با پیراهن
مدل مانتو بلند و جلو باز تابستانی

مانتوی سفید تابستانه

امروزه، مانتو و شومیزهای سفید در میان دختران بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند. مانتو و یا شومیز سفید، گرما و نور را به خود جذب نمیکند و به همین دلیل ما با پوشیدن آنها احساس خنکی میکنیم. علاوه بر این مانتوهای سفید در مدلهای مختلف کوتاه، بلند، جلوباز، جلو دکمه دار و اسپرت وجود دارند. مانتو سفید را با انواع مدل شلوار اسلوچی ست کنید.

مدل جدید از کت و شلوار سفید زنانه از جنس کرپ تابستانی
مانتو سفید رنگ به دلیلی که نور را به خود جذب نمی کند مناسب فصل تابستان و بهار است.

مدل مانتوهای حریر تابستانی

یکی از پرطرفدارترین مانتوهای زنانه در فصل تابستان با پارچه حریر تهیه میشود. مانتوهای حریر به دلیل نازکی و سبکی خود، بسیار مناسب برای این آب و هوای گرم هستند.

مدل مانتو تابستانی جدید حریر سفید با ست شال
مانتوهای حریر به دلیل سبک و نازک بودن مناسب فصل گرما هستند.

مانتوی حریر در رنگهای سفید، سیاه و رنگ روشن سرخابی، آبی، سبز و غیره و در مدلهای جلوباز بلند در فروشگاه ها به چشم میخورد. شما میتوانید از زیر مانتوی حریر، یک شومیز و یا تاپ سفید بپوشید تا بدن نما نباشد و آن را بر اساس انواع فرم بدن، انواع رنگ پوست خود ست کنید.

مدل مانتو شومیزی طرحدار زنانه
مدل مانتو تابستانه جدید

فراموش نکنید که برای انتخاب مانتو مناسب برای فصل گرم سال و مدل مانتو تابستانی، باید از بین انواع پارچه، بهترین و خنک ترین جنس پارچه را انتخاب کنید.

مدل مانتو شومیزی جلو بسته لینن
مدل مانتو شیک

بیشتر بدانید: 8 مورد از بهترین پارچه برای لباس تابستانی و هوای گرم.

مدل مانتو ابروبادی، بهترین مدل مانتو تابستانه برای خانم ها

مانتو ابروبادی، یکی از بهترین گزینه های مدل مانتو تابستانه در ایران است. در فصل های گرم سال میتوانید از انواع مدل شیک مانتو ابروبادی مانند، مانتو ابروبادی عروسکی، جلو دکمه دار و … استفاده کرد که در مطالب قبلی مجله مد و استایل وقت مد، به صورت کامل توضیح دادیم. برای اطلاعات کامل به مطلب شیک‌ترین و جدیدترین مدل مانتو ابروبادی مراجعه بفرمایید.

مدل مانتو کتی تابستانی
مدل مانتو تابستانی

مانتو ساحلی تابستانی 1402

یکی از انواع مدل مانتو مناسب برای فصل تابستان در سال جدید، انواع مدل مانتو ساحلی یا پیراهن ساحلی است. این سبک از مانتو زنانه تابستانی و خنک، علاوه بر شیک بودن، استایل زنانه شما را جذاب تر میکنید.

مدل پیراهن ساحلی آستین بلند ترک، طرحدار
مانتو سحلی، یکی از انواع مدل مانتو تابستانی محبوب و زیبا است.

مانتو کفتان، یکی از انواع مدل مانتو تابستانی ترند سال جدید

مانتو کفتان، یکی از انواع مدل مانتو خنک است که میتوان از آن در فصل تابستان استفاده کرد. این مدل از مانتو، جزو ترند های زنانه امسال بوده است. برای آشنایی بیشتر، مطلب جدیدترین مدل مانتو شومیزی! با روش های ست کردن انواع مانتو شومیزی، ترند سال جدید آشنا شوید را مشاهده کنید.

مانتو خامه دوزی تابستانی

از جمله انواع مدل مانتو تابستانه شیک میتوان به مدل مانتو خامه دوزی اشاره کرد. این سبک از مانتو های تابستانی را میتوان با استایل سنتی و یا شلوار ساده و با استایل مونوکرم ست کرد. برای آشنایی بیشتر با این سبک از مانتو خنک، به مطلب جدیدترین و شیکترین مدل‌ مانتو خامه دوزی از مجله وقت مد مراجعه بفرمایید.

مدل مانتو کتی آینه کاری
مدل مانتو خامه دوزی جدید

مدل مانتو اسپرت تابستانه

مدل مانتو ژاکارد جدید

دوستداران استایل و سبک اسپرت، در فصل تابستان نیز نگران انتخاب مدل مانتوی تابستانه خود نباشند. مدل مانتوهای اسپرت را در رنگ های روشن انتخاب و کنید و با انواع مدل شلوار اسکینی ست کنید.

مانتو تابستانی لینن نخی

مدل مانتو شومیزی جلو دکمه دار تابستانی

مانتوی لنین نخی؛ یکی دیگر از انواع مدل مانتوی تابستانی زنانه است که امروزه بسیار طرفدار پیدا کرده اند. مدل مانتوی لنین نخی، بسیار سبک و خنک هستند. مانتوی لنین در رنگهای ساده و شاد تابستانه و مدلهای کتی، یقه دار، مدل گشاد و ست با شلوار مام استایل یا مام فیت همرنگ خود به فروش میرسند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *