با شلوار بگ چی بپوشیم تا خوشتیپ شویم!؟ تکنیک های ست کردن لباس با شلوار بگ

با شلوار بگ چی بپوشیم!؟ شلوار بگ رو با چی ست کنیم؟ در این روزها، شلوار بگ استایل در میان خانم ها و آقایان بسیار مورد استقبال قرار گرفته و شاهد پوشیدن این سبک شلوارها در انواع استایل؛ خیابانی، نیمه رسمی و حتی مهمانی‌ها هستیم.
حتما برای شما هم سوال پیش آمده که با شلوار بگ چی بپوشیم تا خوش تیپ شویم!؟ تکنیک های ست کردن لباس با شلوار بگ چیست؟ آیا نحوه ست کردن شلوار بگ را با دیگر لباس ها، مانتوها و کفش میدانید؟
به طور کلی، مدل شلوارهای بگ استایل؛ از بالا تا پایین کاملا آزاد و گشاد هستند و در جنس های جین و پارچه ای در رنگهای مختلف مانند رنگ سال، وجود دارند. این شلوارها باعث کشیده تر شدن و خوش‌فرم و خوش‌تیپ‌تر شدن ما میشوند. همچنین، شلوار بگ با داشتن راحتی و سبکی بی‌نظیر خود، برای فصل بهار و تابستان گزینه عالی است.
در این بخش از مجله مد و استایل وقت مد (Vaghtemod)، ست های جذاب با شلوار بگ استایل و روشهای خوشتیپ شدن با این شلوار را بررسی میکنیم.

ست شلوار بگ با مانتوی کوتاه

فصل بهار شده و همه در حال خریدهای بهاری هستیم. همانطور که در بالا گفتیم، شلوار بگ؛ یکی از ترندهای محبوب امسال در مد و استایل زنانه است. شما شلوار بگ خود را با چه مانتویی میپوشید؟

ست شلوار بگ پارچه ای با مانتو کوتاه کتی، رنگ عسلی
ست کردن شلوار بگ با مانتوهای رنگ خنثی استایل شما را شیک میکند.

قطعا پوشیدن یک شلوار بگ جین و یا پارچه ای به رنگ خنثی (سفید، شیری، مشکی) به همراه یک مانتوی کوتاه استایل شما را در یک مهمانی و یا دورهمی دوستانه جذاب نشان میدهد. البته انتخاب این مورد بستگی به انواع فرم بدن، انواع فرم صورت و مدل رنگ پوست شما دارد. شلوار بگ را با مانتو کتی ست کنید؛ ترجیحا رنگ شلوار و مانتو یکدست باشد.

ست شلوار بگ با پالتو
ست کردن لباس با شلوار بگ

ست شلوار بگ با مانتوی بلند

علاوه بر مانتوهای کوتاه، شما میتوانید یک مانتوی بلند جلو باز همراه با یک شلوار بگ، ست کنید. انتخاب مانتوهای بلند یقه دار، برای ست کردن لباس با شلوار بگ، میتواند یک استایل راحتی و کژوال برای شما درست کند. شلوار بگ را با مانتو رنگ سال ست کنید، تا استایل شیک و به روز داشته باشید.

ست شلوار بگ مشکی با مانتو بلند جلو باز مشکی
ست شلوار بگ با مانتو بلند یک استایل کژوال ایجاد میکند.

همچنین، بهتر است یک جفت کفش کتانی را با این استایل، ست کنید تا اسپرت شوید. به علاوه، پوشیدن کفش بوت و یا کالجی، تیپ کلاسیک به شما می‌دهد. استفاده از شلوار بگ جین و یا پارچه ای با مانتوهای بلند جلوباز مناسب میباشد.

ست کاپشن با شلوار بگ
ست کردن استایل با شلوار بگ

بیشتر بخوانید: چگونه قد خود را کوتاه تر نشان دهیم؟ چی بپوشیم قد کوتاه دیده شویم؟ نکات مخفی کوتاه تر به شدن

ست شلوار بگ با مانتوی شومیزی

توجه داشته باشید که شلوار بگ خود را با یک مانتو شومیزی دکمه دار و یا جلو بسته ای بپوشید که دقیقا سایز تن شما بوده و در اصل گشاد نباشد. بنابراین یک شومیز کوتاه را با یک شلوار بگ پارچه ای مشکی یا سفید به همراه کمربند استفاده نمایید تا فرم کمر شما پنهان نشود.
چرا که با پوشیدن مانتو یا لباسهای بلند، ممکن است استایل شما کمی نامرتب به نظر برسد.

ست شلوار بگ ابروبادی با مانتو شومیزی گلبهی
شلوار بگ خود را با مانتو شومیزی تنگ ست کنید.

بهترین روش برای اینکه کمی قد بلندتر و یا کشیده تر دیده شوید، ست کردن شلوار بگ جین و یا پارچه ای (مشکی و سفید) با یک مانتو شومیزی و یا کت کوتاه است.

بیشتر بخوانید: ۲۴ راه و روش برای قد بلندتر شدن ! چکار کنیم تا قد بلندتر به نظر برسیم!؟.

ست شلوار بگ جین با شومیز سفید و کفش راحتی
بهترین روش ست کردن شلوار بگ جین با شومیز

با شلوار بگ، چه کفشی مناسب است؟

همانطور که میدانید، غالبا، شلوار بگ به صورت بلند بوده و بر روی کفش می‌افتد. بنابراین، انتخاب و خرید یک کفش مناسب با شلوار بگ، ضرورت دارد. پیشنهاد ما استفاده از کفشهای کتانی سفید یا مشکی با شلوار بگ جین، برای داشتن یک استایل اسپرت یا کژوال است.

ست های شلوار بگ با مانتو کتی کوتاه گلدار
با شلوار بگ خود کفش کتانی، صندل یا کفش پاشنه دار ست کنید.

همچنین، میتوان یک صندل پاشنه دار و یا پاشنه تخت را با یک شلوار بگ پارچه ای و مانتوی کوتاه یا کت ست کنید تا یک استایل کلاسیک برای مهمانی داشته باشید.

بلوز یا تونیک مناسب با شلوار بگ

یکی از جذابترین و بهترین تیپ‌ها برای ست کردن لباس با شلوار بگ؛ پوشیدن یک پیراهن و یا بلوز تک‌ رنگ و یا چهارخانه است. شما میتوانید یک بلوز یا تونیک بلند چهارخانه را با یک شال مناسب و کتانی سفید یا مشکی به خوبی ست کنید تا تمرکز دیگران بیشتر به شلوار بگ شما باشد.

ست شلوار بگ پارچه ای با شومیز زنانه
بلوز تک رنگ یا چهارخانه خود را با شلوار بگ ست کنید.

بیشتر بدانید: تفاوت شلوار مام فیت و مام استایل (Mom Style) چیست؟ چگونه ست جذابی با این شلوارها داشته باشیم؟

بهترین تیپ با شلوار بگ جین

شلوارهای بگ یا گشاد جین، برای انواع استایل ها پرکاربرد و مناسب هستند. معمولا از پارچه های جین بدون کشسانی برای این شلوارها بهره میگیرند که در مقاله انواع پارچه به صورت کامل شرح دادیم. شلوار بگ جین را میتوان با هر مدل مانتو، شومیز، بلوز و یا لباسهای چهار خانه ست کرد.

ست شلوار بگ لی آبی با مانتو کوتاه کتی سفید
شلوار بگ جین را میتوان با هر مدل مانتو و شومیزی ست کرد.

برای داشتن یک تیپ جذاب با شلوار بگ لی، یک مانتوی کوتاه بهاره به رنگ آبی یا بنفش، یک جفت کفش کالجی یا کتانی سفید را با روسری مینی اسکارف ست کنید. به طور کلی، شلوار بگ جین در رنگها و طرحهای متنوعی برای خانمها و آقایان در فروشگاه های حضوری و آنلاین وجود دارد.

ست شلوار بگ لی با مانتو شومیزی بهاری و کفش کتانی
با پوشیدن شلوار بگ جین و ست کردن آن با کتانی و مانتو شومیزی بهاره استایل شیک داشته باشید.

بهترین ست با شلوار بگ پارچه ای مشکی

بسیاری از بانوان به پوشیدن لباسهای مشکی از جمله شلوار بگ پارچه ای مشکی علاقه دارند. ما در اینجا چند پیشنهاد برای استایل های مختلف شما با شلوار بگ مشکی ارائه میدهیم. برای این کار، یک مانتوی کوتاه مدل کت را با یک شلوار بگ پارچه ای هم جنس آن ست کنید تا یک تیپ شیک و جذاب برای رفتن به یک عروسی و یا مهمانی داشته باشید.
اگر به دنبال تیپ جذاب زنانه هستید، سری مطالب آموزشی زیبایی و آرایش مجله وقت مد (https://vaghtemod.ir/) را دنبال کنید.

ست شلوار بگ مشکی با مانتو بلند زنانه پلنگی
شلوار بگ مشکی خود را با مانتوی کوتاه کتی و رنگ پاستیلی ست کنید.

پیشنهاد دیگر ما، ست کردن شلوار بگ پارچه ای مشکی با یک مانتوی کوتاه با رنگ پاستیلی و روشن به همراه یک صندل تابستانی با رنگ سفید و یا رنگهای جذاب دیگر است. برای آشنایی با جدیدترین و شیکترین انواع مدل مانتو زنانه!، این مطلب از مجله وقت مد را بخوانید.

ست شلوار بگ مشکی با مانتو کتی سفید
برای تابستان شلوار بگ مشکی رنگ خود را با مانتو رنگ روشن و کالج ست کنید.

در صورتیکه، میخواهید یک پوشش خنک برای فصل تابستان داشته باشید، ست خود را با یک شلوار بگ پارچه ای لینن یا نخی و یک کیف دستی کوچک به رنگ مشکی یا پاستیلی تکمیل نمایید. قطعا یک جفت کفش کالجی و یا تخت میتواند استایل شما با شلوار بگ زیباتر کند.

مطالعه بیشتر: جدیدترین و شیک ترین انواع مدل لباس مجلسی زنانه! با زیباترین مدل مجلسی بانوان آشنا شوید.

ست شلوار بگ مشکی با مانتو مشکی
بهترین ست لباس با شلوار بگ

ست کردن شلوار بگ با کت رسمی

برخی از افراد تصور میکنند که نمیتوان شلوار بگ را برای یک مهمانی رسمی انتخاب کنند! در حالی که اینطور نیست و شما به راحتی میتوانید یک شلوار بگ را با کت رسمی (در رنگهای خنثی، سفید، مشکی و حتی رنگهای کمی روشنتر) بپوشید. کت رسمی زنانه، ست زیبایی با شلوار بگ و شلوار بوت کات یا دمپا می‌شود.

ست شلوار بگ پارچه ای با مانتو کتی
برای داشتن یک تیپ رسمی کت خود را با شلوار بگ و کیف دستی تکمیل کنید.

برای کامل کردن این تیپ رسمی خود از یک کیف دستی کوچک نیز بهره بگیرید. غالبا، شلوارهای بگ به رنگ مشکی، سفید و رنگهای تیره برای یک تیپ رسمی و کلاسیک مجلسی مناسب هستند.

استایل خیابانی و راحتی با شلوار بگ

بسیاری از دختران و پسران نوجوان و جوان، به شدت علاقه‌مند به استایل خیابانی و یا به اصطلاح، لش هستند. یک هودی شیک و یا تیشرت لش تقریبا بلند را با یک شلوار بگ و شلوار جاگر بپوشید تا تیپ اسپرت و یا خیابانی داشته باشید.

ست شلوار بگ یا گشاد پارچه ای با مانتو شومیزی، یکی از روشهای ست کردن لباس با شلوار بگ است
ست شلوار بگ برای داشتن استایل خیابانی

ست خیابانی و یا اسپرت، معمولا یک یک حس راحتی و خنکی در فصل بهار و تابستان به شما میدهد. می‌توان یک شلوار بگ یا شلوار برمودا را در هر فضا و محیطی بدون استثنا پوشید. فقط باید، نحوه ست کردن این شلوار را با لباسهای دیگر برای محیطهای رسمی، کلاسیک، خیابانی و مهمانی‌ها بدانید.

ست شومیز سفید با شلوار بگ

شلوار بگ، مناسب چه افرادی است؟

شاید تصور کنید که شلوار بگ گزینه خوبی برای افراد قد کوتاه و یا متوسط نیست! در صورتیکه، باید بگوییم شلوارهای بگ یا آزاد به گونه ای طراحی و دوخته شده اند که برای همه افراد با هر اندامی مناسب هستند. البته ما پیشنهاد میکنیم که افراد کوتاه قد و یا چاق از شلوار نیم بگ به رنگهای تیره تر استفاده کنند.

ست مانتو کتی و شلوار بگ زنانه
شلوار بگ فقط مناسب افراد بلند قد نیست.

افراد مشهور و سلبریتی های زیادی در دنیا از شلوار بگ در استایل خود بهره میگیرند و این شلوارها مختص به قشر و یا جنسیت خاصی نیست. از جمله، خواننده معروف به نام سلنا گومز که دارای قد بلندی نیست از یک تیشرت به همراه شلوار بگ و کتانی در تیپ خود استفاده می‌کند.

با شلوار بگ چی بپوشیم تا خوشتیپ شویم!؟

همانطور که در این مطلب از مجله وقت مد توضیح دادیم، قطعا پوشیدن یک شلوار بگ جین و یا پارچه ای به رنگ خنثی (سفید، شیری، مشکی) به همراه یک مانتوی کوتاه استایل شما را در یک مهمانی و یا دورهمی دوستانه جذاب نشان میدهد.

بهترین ست با شلوار بگ پارچه ای مشکی

برای ست کردن شلوار بگ مشکی؛ یک مانتوی کوتاه کتی را با یک شلوار بگ پارچه ای هم جنس آن ست کنید تا یک استایل شیک و جذاب برای رفتن به یک عروسی و یا مهمانی داشته باشید. برای مطالب آموزشی بیشتر، مجله وقت مد (https://vaghtemod.ir/) را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *